Rumunia – Irlandia Północna. Typy, kursy (4.09.2020)
04.09.2020

W ramach rywalizacji w Lidze Narodów, Rumunia zmierzy się w Bukareszcie z Irlandią Północną. Dla gospodarzy walka w Lidze B jest awansem względem wcześniejszych rozgrywek. 

Rumunia – Irlandia Północna zapowiedź (piątek, 20:45)

W walce o Euro 2020, Rumunia nie sprawiła niespodzianki, zajmując czwarte miejsce w grupie F. Mimo to, reprezentacja powalczy o udział w wielkiej imprezie za sprawą baraży. W pierwszym meczu rumuńscy piłkarze zmierzą się z Islandią.

Najpierw jednak Rumunia zagra na własnym obiekcie z Irlandią Północną. Zawodnicy z Wysp także mają szansę zagrać na mistrzostwach europy. Po zajęciu trzeciego miejsca w grupie C, Irlandia Północna zagra w barażach z Bośnią i Hercegowiną. Jeśli kadra przebrnie przez te kwalifikacje, to gracze Irlandii Północnej zagrają na Euro 2020 w jednej grupie z Polską.

Zagraj typy totalnie bez ryzyka. Przegrana = zwrot na konto główne

  1. Zarejestruj się z linku z kodem promocyjnym GRAMGRUBO50 > REJESTRACJA
  2. Wpłać swój pierwszy depozyt
  3. Zagraj swój pierwszy kupon i w przypadku przegranej otrzymaj zwrot do 50 zł!

Po raz ostatni Rumunia grała z Irlandią Północną w 2015 roku w ramach eliminacji do mistrzostw europy. Potyczka obu reprezentacji zakończyła się bezbramkowym remisem.

Rumunia – Irlandia Północna kursy bukmacherów

Faworytem meczu jest Rumunia. Kurs na zwycięstwo gospodarzy wynosi bowiem 2.15. Z kolei remis w tym spotkaniu oszacowano na kurs 3.15. Triumf gości bukmacherzy ocenili na kurs 3.85.

Rumunia – Irlandia Północna typy

Trudno wskazać faworyta tego starcia. Reprezentacje w ostatnim swoim meczu zanotowały dotkliwe porażki. Rumunia przegrała 0:5 z Hiszpanią, natomiast Irlandia Północna poniosła porażkę 1:6 w starciu z Niemcami. Obie ekipy spróbują zatem zrekompensować się kibicom.

Rumunia – Irlandia Północna | Typ: Obie drużyny strzelą gola 2.17 @ Betclic

Rumunia – Irlandia Północna | Typ: Obie drużyny strzelą gola i powyżej 2.15 bramki 2.75 @ Betclic

 

200PLN
GRAMGRUBO
GRAMGRUBO