Norwegia – Austria. Typy, kursy (04.09.2020)
04.09.2020

W piątek kibice głównie będą śledzić poczynania reprezentacji Polski w meczu z Holandią. Jednak poza spotkaniem naszej kadry, swoje starcia rozgrywają inne kraje. Między innymi Norwegia i Austria, które chcą szybko awansować z dywizji B do A. Na początek stoczą bezpośredni pojedynek w Oslo, który może zdeterminować o końcowym układzie tabeli grupy 1.

Norwegia – Austria zapowiedź (piątek, 20:45)

Z pewnością o kadrze Norwegii w ostatnim czasie jest dość głośno. Wszystko za sprawą Erlinga Haalanda oraz Martina Odegaarda. Dwaj młodzi zawodnicy pokazali się z dobrej strony na europejskiej scenie i mają obecnie za zadanie wziąć na barki odpowiedzialność za wyniki reprezentacji.

Norwegia zajęła zaledwie trzecie miejsce w swojej grupie eliminacyjnej do Mistrzostw Europy tuż za Hiszpanią oraz Szwecją. Zespół jest w okresie przejściowym, ale Lars Lagerback dysponuje coraz lepszą drużyną, a Liga Narodów to odpowiedni moment na rozwój tej ekipy.

Austriacy z kolei w grupie kwalifikacyjnej mierzyli się między innymi z Polską. Kadra Franco Foda wyprzedziła Macedonię Północną, Słowenię oraz Izrael i po raz trzeci na cztery ostatnie próby zakwalifikowała się do głównego turnieju. W drużynie zabraknie niestety Davida Alaby, który brał udział w finale Ligi Mistrzów i otrzymał dłuższy urlop. To może być kluczowa absencja dla losów tego starcia.

Norwegia – Austria kursy

Faworytem bukmacherów jest Norwegia. Na ich zwycięstwo kurs wynosi 2.50. Jeśli ktoś chciałby postawić na remis, to STS to zdarzenie wycenia na 3.20. Zwycięstwo gości wyceniane jest z kolei po kursie 2.94.

Norwegia – Austria typy

Z pewnością forma obu kadr to wielka zagadka, ponieważ nie mieliśmy okazji oglądać ich w akcji od listopada ubiegłego roku. Siłą obu zespołów jest dość zbliżona, więc szykuje się wyrównane spotkanie. Ciekawi jesteśmy jak będzie wyglądać Erling Haaland, który mógł w spokoju wypocząć po trudach sezonu w Bundeslidze i naładować baterię. Czy młody napastnik trafi dzisiaj do siatki? Naszym zdaniem tak.

Norwegia – Austria | Typ: BTTS @1.95 STS
Norwegia – Austria | Typ: Haaland strzeli gola @2.30 STS

200PLN
GRAMGRUBO
GRAMGRUBO