Dodatkowe bilety na derby Poznania dzięki STS

18.09.2020

W najbliższą niedzielę odbędą się derby Poznania między Lechem a Wartą. Kibice, którzy nie zdążyli zakupić biletów na to spotkanie wciąż jednak mają szansę zobaczyć mecz z trybun stadionu przy Bułgarskiej. Jest to możliwe dzięki decyzji sponsora strategicznego – zakładów bukmacherskich STS. Z IV trybuny zniknie reklama wielkopowierzchniowa sponsora i wygospodarowane w ten sposób miejsca trafią do sprzedaży!

Będą to pierwsze derby stolicy Wielkopolski od 25 lat i dlatego cieszą się ogromnym zainteresowaniem. W związku z obowiązującymi przepisami dot. reżimu sanitarnego Lech Poznań mógł przeznaczyć maksymalnie 50% miejsc stadionowych dla kibiców. Klub przygotował 17 tysięcy wejściówek, które rozeszły się wręcz błyskawicznie. We wtorek po południu, czyli na pięć dni przed konfrontacją z „Zielonymi”, Lech Poznań poinformował, że dystrybucja została zakończona, ponieważ w systemie nie było już dostępnych żadnych biletów. W związku z ogromnym zainteresowaniem meczem, STS jako sponsor strategiczny klubu postanowił wesprzeć fanów Kolejorza.

– Nasza działalność sponsorska zdecydowanie wykracza poza ogólnie przyjęte ramy sponsoringu sportowego. Zdajemy sobie sprawę, że to kibice tworzą wyjątkową atmosferę w trakcie spotkania, dlatego zdecydowaliśmy się udostępnić im naszą przestrzeń na stadionie przy Bułgarskiej. To nie pierwszy i z pewnością nie ostatni nasz projekt dedykowany kibicom Kolejorza dodaje Mateusz Juroszek, prezes STS.

Sektorówka STS zostanie zdjęta, żeby w ten sposób odsłonić krzesełka, które będą mogli zająć kibice. Dzięki wsparciu sponsora strategicznego udało się w zgodzie z przepisami epidemiologicznymi udostępnić 234 miejsca. Tyle właśnie wejściówek pojawiło się w dodatkowej dystrybucji na stronie bilety.lechpoznan.pl.

Firma STS od zawsze jest blisko z kibicami i dbając o ich komfort, bezpieczeństwo oraz przede wszystkim możliwość kibicowania swoim ulubieńcom z perspektywy trybun udostępniła swoją powierzchnię reklamową znajdującą się podczas każdego spotkania na IV trybunie im. Białasaprzyznaje Jan Wojciak, dyrektor działu sprzedaży w Lechu.

STS znany jest jako zaangażowany sponsor, którego aktywność zdecydowanie wykracza ponad ekspozycję logotypu. Bukmacher przeprowadził w ciągu minionych 7 lat współpracy z Lechem Poznań szereg unikatowych projektów jak np. umożliwienie kibicom podjęcia decyzji, w koszulkach z jakim logotypem na froncie zagrają mecz Ligii Europy z FC Basel. STS – wspólnie z kibicami i Lechem Poznań – zrealizował i wsparł również takie projekty, jak oglądanie meczu z Piastem Gliwice na telebimie przed INEA Stadionem, kolorujeMY czy umieszczenie logo fundacji Sport Twoją Szansą na koszulkach meczowych Lecha Poznań.