GKS Jastrzębie – Widzew Łódź. Typy, kursy (25.09.2020)

25.09.2020

Swoje pierwsze zwycięstwo w nowym sezonie postarają się zanotować piłkarze GKS-u Jastrzębie. W ramach 5. kolejki, zespół zmierzy się z Widzewem Łódź. Beniaminek rozgrywek ma na swoim koncie trzy punkty.

GKS Jastrzębie – Widzew Łódź zapowiedź (piątek, 17:40)

Ostatnie miesiące z pewnością nie przebiegają po myśli GKS-u Jastrzębie. Klub rzutem na taśmę zagwarantował sobie utrzymanie na zapleczu ekstraklasy. GKS Jastrzębie ostatecznie zajął czternaste miejsce w lidze z przewagą zaledwie jednego punktu nad szesnastą Olimpią Grudziądz.

Nowa kampania dla ekipy z Jastrzębia-Zdroju rozpoczęła się fatalnie. Zespół nie wygrał ani jednego z czterech spotkań, przegrywając wszystkie mecze. Tym samym, GKS Jastrzębie zajmuje ostatnie miejsce w tabeli. Tylko Sandecja Nowy Sącz również nie ma żadnego dorobku punktowego na swoim koncie.

Zagraj typy totalnie bez ryzyka. Przegrana = zwrot na konto główne

  1. Zarejestruj się z linku z kodem promocyjnym GRAMGRUBO50 > REJESTRACJA
  2. Wpłać swój pierwszy depozyt
  3. Zagraj swój pierwszy kupon i w przypadku przegranej otrzymaj zwrot do 50 zł!

Sytuacja Widzewa Łódź jest nieco lepsza, choć i tutaj postawa zawodników pozostawia wiele do życzenia. Beniaminek Fortuny 1. Liga wygrał ostatnio swój pierwszy mecz w nowym sezonie, pokonując na własnym obiekcie Stomil Olsztyn. Wcześniej jednak łódzka ekipa zanotowała trzy porażki, przegrywając m.in w derbach z ŁKS-em.

Mecz GKS-u Jastrzębie z Widzewem Łódź będzie na swój sposób nietypowy. Choć formalnie gospodarzem jest zespół z Jastrzębia-Zdroju, to spotkanie rozegrane będzie.. na obiekcie Widzewa. Wszystko za sprawą prac, które trwają na obiekcie GKS-u.

GKS Jastrzębie – Widzew Łódź kursy bukmacherów

Faworytem meczu jest ekipa „gości”. Kurs na zwycięstwo Widzewa wynosi 1.74. Z kolei remis w tym spotkaniu oceniono na kurs 3.85. Triumf „gospodarzy” bukmacherzy oszacowali na kurs 4.70.

GKS Jastrzębie – Widzew Łódź typy

Widzew Łódź powinien poradzić sobie z fatalnie spisującym się GKS-em Jastrzębie. Typujemy zatem zwycięstwo „gości”, którzy rozgrywają mecz na własnym obiekcie.

GKS Jastrzębie – Widzew Łódź | Typ: Widzew Łódź wygra mecz 1.74 @ Betclic 

GKS Jastrzębie – Widzew Łódź | Typ: Widzew Łódź wygra i powyżej 1.5 bramki 2.06 @ Betclic