Norwegia – Rumunia. Typy, kursy (11.09.2020)

11.10.2020

Norwegia w Lidze Narodów podejmie u siebie Rumunię. Czy po porażce w play-offach o udział w Euro gospodarze zanotują zwycięstwo?

Norwegia – Rumunia zapowiedź

Norwegowie w ostatnim czasie mogą mówić o zmiennym szczęściu. W Lidze Narodów zespół najpierw przegrał z Austrią u siebie 1:2, a następnie pokonał na wyjeździe Irlandię Północną 5:1. Z kolei w ostatnim meczu kadra przegrała po rzutach karnych z Serbią, odpadając z play-offów o grę na najbliższych Mistrzostwach Europy.

Również Rumunii nie zobaczymy na tym turnieju, gdyż odpadła po porażce 1:2 z Islandią. W Lidze Narodów reprezentacja po dwóch meczach jest jednak liderem grupy, z czterema punktami na koncie. Zespół najpierw zremisował u siebie z Irlandią Północną 1:1, a następnie pokonał Austrię na wyjeździe 3:2.

Nie masz konta w Totolotku? Zarejestruj się klikając TUTAJ i odbierz 500 zł bonusu od depozytu!

Drużyny miały okazję zmierzyć się ze sobą dwukrotnie w ubiegłym roku. Wówczas oba mecze zakończyły się remisami – 2:2 w Oslo i 1:1 w Bukareszcie. Czy tym razem znowu czeka nas podział punktów w starciu tych zespołów?

Norwegia – Rumunia kursy

Według bukmacherów w niedzielę powinni wygrać gospodarze. Kurs na wygraną Norwegów oceniono na 1.83, natomiast ich rywali na 4.55, a remis na 3.65.

Norwegia – Rumunia typy

Skuteczność Haalanda wydawała się pewna w meczu z Serbią, aczkolwiek wówczas piłkarz Borussii został skutecznie powstrzymany przez rywali. Może sportowa złość sprawi, że przeciwko Rumunii piłkarz się przełamie? Poza tym, Norwegowie u siebie często tracą gole, dlatego można się spodziewać trafień z obu stron.

Norwegia – Rumunia | Typ: Erling Haaland strzeli gola @1.90 Totolotek

Norwegia – Rumunia | Typ: Obie drużyny strzelą gola @1.97 Totolotek