ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 230 PLN! ZWROT NA KONTO GŁÓWNE!

12.10.2020

Nadchodzące dni to kontynuacja spotkań reprezentacyjnych w Lidze Narodów, a następnie powrót do rywalizacji ligowych w najlepszych ligach świata. Terminarz jest bardzo napięty i czeka nas wiele arcyciekawych starć. Z tejże okazji przygotowaliśmy dla Was specjalną promocję, w ramach której będziecie mogli postawić kupon zupełnie bez ryzyka aż do 230 zł!

Liga Narodów czy też rozgrywki Premier League, Bundesligi, Serie A czy La Liga to idealny czas na obstawienie jakiegoś kuponu i powiększenie swojego majątku. Stawianie nawet na najpewniejsze zdarzenia wiąże się jednak z pewnym ryzykiem. Co jednak, jeśli powiemy Ci, że możesz taki kupon obstawić bez żadnego ryzyka? Brzmi zachęcająco, prawda? Warunek jest jeden – jest to promocja dla nowych klientów bukmachera STS.

Promocją jest ekskluzywny zakład bez ryzyka do 230 zł ze zwrotem na konto główne! Oznacza to, że możecie postawić kupon właśnie do takiej kwoty, a jeśli nie traficie, to bukmacher zwróci Wam stawkę na konto główne z możliwością wypłaty na konto bankowe lub dalszej gry. Zwrot nie podlega zatem jakimkolwiek warunkom obrotu, co na pewno jest bardzo kuszącą propozycją! Musicie się jednak pospieszyć, gdyż promocja trwa tylko do 1-go listopada 2020 roku do godziny 12:00!

CO NALEŻY ZROBIĆ?

1. Załóż konto na stronie STS.PL podając w polu z kodem promocyjnym: GRAMGRUBO. Możesz to zrobić klikając w TEN LINK.

2. Postaw kupon za 262 zł.

3. Jeśli Twój kupon okaże się nietrafiony dostaniesz od STS zwrot na swoje konto główne w wysokości 262 zł pomniejszone o podatek, czyli dokładnie 230 zł.

Dodatkowe bonusy

Poza zakładem bez ryzyka przysługuje Ci również bonus od depozytu do kwoty 1200 zł + freebet w wysokości 29 zł. To wszystko za założenie konta. Trzy korzyści w jednym!

Zarejestruj się w STS i odbierz zakład bez ryzyka do kwoty 230 zł!

Skrócony regulamin promocji:

1. Niniejszy regulamin określa warunki udziału i przeprowadzenia akcji prowadzonej pod nazwą „ZAKŁAD BEZ RYZYKA GRAMGRUBO” zwanej dalej „Akcja”.

2. Organizatorem Akcji jest Star-Typ Sport Zakłady Wzajemne Spółka z o.o. z siedzibą w Katowicach, ul. Porcelanowa 8, 40-246 Katowice, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000080269, dla której akta rejestrowe prowadzi Sąd Rejonowy Katowice-Wschód w Katowicach, Wydział VIII Krajowego Rejestru Sądowego, kapitał zakładowy 2.496.000 zł, NIP: 6422187001, zwana dalej „Organizatorem” lub „STS”.

3. Akcja odbywa się na stronie internetowej Organizatora www.sts.pl, w tym w jej wersji mobilnej oraz w aplikacji mobilnej należącej do Organizatora, na zasadach opisanych w niniejszym regulaminie (dalej „Regulamin”) oraz podlega zasadom określonym w Regulaminie Zakładów Bukmacherskich obowiązującym na www.sts.pl (zwanym dalej „Regulaminem Gry”).

4. Prawa i obowiązki Organizatora i Klientów określone są wyłącznie w Regulaminie, Regulaminie Gry oraz we właściwych powszechnie obowiązujących przepisach prawa. Wszelkie informacje o Akcji dostępne w materiałach reklamowych mają jedynie charakter informacyjny.

5. Akcja nie jest loterią promocyjną w rozumieniu art. 2 ust. 1 pkt 10 ustawy o grach hazardowych z dnia 19 listopada 2009 r. (Dz.U.2018.165 z późn. zm.)

6. Treść Regulaminu jest udostępniona na stronie internetowej Organizatora www.sts.pl.

7. W Akcji nie mogą brać udziału pracownicy, członkowie organów zarządzających Organizatora oraz członkowie ich najbliższych rodzin (małżonkowie, rodzeństwo, zstępni, wstępni).

8. Akcja rozpoczyna się dnia 09.10.2020 r. o godzinie 13:00 i trwa do 01.11.2020 r. do godziny 12:00.

LINK DO PEŁNEGO REGULAMINU