Turcja – Serbia. Typy, kursy (14.10.2020)
14.10.2020

Przed nami starcie dwóch ekip, które nie zanotowały jeszcze ani jednej wygranej w tegorocznej edycji Ligi Narodów. Turcja czy Serbia – czy któraś z ekip przełamie dzisiaj złą passę?

Turcja – Serbia zapowiedź (środa, 20:45)

Dobry występ w meczu towarzyskim z Niemcami dodał Turkom trochę skrzydeł, bowiem remis 1:1 z liderem grupy – Rosją, to rezultat jak najbardziej akceptowalny. Niestety jednak wcześniejsza porażka 0:1 z Węgrami oraz podział punktów po bezbramkowym spotkaniu z Serbami sprawiają, że Turcja z zaledwie 2 punktami na koncie zajmuje dopiero przedostatnie miejsce w grupie. Co gorsze, strata do drugich Węgrów wynosi aż 4 oczka. Zawieszenie z powodu żółtych kartek Ozana Kabaka oznacza powrót do wyjściowej 11 stopera Leicester – Caglara Soyuncu.

Serbowie mimo złej formy w Lidze Narodów mają powody do zadowolenia, bowiem dzięki heroicznej wygranej nad Norwegami znaleźli się w finale baraży o Euro. W starciu z Węgrami Serbowie wyszli już w przetasowanym składzie, przez co też odnieśli porażkę wynikiem 0:1. Jedyny punkt w tegorocznej Lidze Narodów Serbia zdobyła w domowym starciu z Turkami. Wiele wskazuje, że w wyjściowej 11 zobaczymy dzisiaj z powrotem Milinkovica – Savica, Kolarova oraz Mitrovica. Dwie przegrane oraz remis sprawiają, że drużyna zajmuje obecnie ostatnie miejsce w grupie.

Turcja – Serbia kursy bukmacherów

Faworytem tego starcia w oczach STS jest Turcja, kurs na wygraną gospodarzy wynosi 2.50. Remis w tym meczu zagramy z kursem 3.20. Zwycięstwo Serbów postawimy z kolei po kursie 2.95.

Turcja – Serbia nasze typy

To będzie z pewnością wyrównany mecz, wydaje nam się jednak, że Turcja pokazała nam w ostatnich 2 meczach, iż znajduje się w lepszej formie niż piłkarze z Bałkanów. Stawiamy dzisiaj na wygraną gospodarzy oraz BTTS.

Turcja – Serbia |typ: Turcja @2.50 STS

Turcja – Serbia |typ: BTTS @1.90 STS