Pechowy jak Barry Douglas. Szkot nie ma szczęścia do Premier League

16.10.2020

Barry Douglas ma najwyraźniej nie po drodze z Premier League. Były piłkarz Lecha Poznań zamienił Leeds United na Blackburn Rovers.

Mistrzostwo Polski z Lechem Poznań

Barry Douglas to postać dobrze znana kibicom ekstraklasy. Szkocki lewy obrońca, znany ze skutecznych strzałów z dystansu i precyzyjnych dośrodkowań występował w Lechu w latach 2013-2016. W 2015 roku piłkarz był częścią zespołu, który sięgnął po mistrzostwo Polski. Jego następnym klubem był turecki Konyaspor, z którego powędrował do Anglii, gdzie gra do dziś.

Każdemu kto planuje wejść do kasyna lub postawić zakład u bukmachera, radzimy mieć tę książkę pod ręką.

Awans z Wolves

W sezonie 2017-2018 Barry Douglas był podstawowym piłkarzem Wolves, z którymi wówczas awansował do Premier League. Po zakończeniu sezonu klub jednak postanowił się rozstać ze Szkotem, sprzedając go do Leeds United.

Nie ma szczęścia do Premier League

Jak widać, w przypadku Douglasa historia lubi się powtarzać. Po awansie Leeds United do Premier League szkocki obrońca również musiał odejść. Jego nową drużyną będzie występujące w Championship Blackburn.

Kto wie, może już wkrótce były mistrz Anglii wróci do najwyższej klasy rozgrywkowej. Tylko czy Douglas wreszcie otrzyma szansę gry w Premier League? Patrząc na jego dotychczasowe losy, chyba najwyższy czas na to, by w końcu mu się to udało.