Stomil Olsztyn – Arka Gdynia. Typy, kursy (17.10.2020)

Stomil Olsztyn podejmie na własnym stadionie w ramach 1. Ligi Arkę Gdynia. Czy spotkanie zakończy się trzema punktami faworytów?

Stomil Olsztyn – Arka Gdynia zapowiedź

Olsztynianie w tej chwili mają serię czterech ligowych meczów bez porażki. Najpierw zespół pokonał Zagłębie Sosnowiec i Sandecję, a następnie zremisował z Bełchatowem i Resovią. Stomil w tej chwili zajmuje 13. miejsce z dziewięcioma punktami.

Tymczasem Arka po dobrym początku sezonu złapała zadyszkę. Podopieczni Ireneusza Mamrota nie wygrali bowiem żadnego z trzech ostatnich meczów. Co więcej, nie zdobyli w nich choćby gola. Tym samym, gdynianie po siedmiu meczach zajmują czwartą lokatę.

Zagraj typy totalnie bez ryzyka. Przegrana = zwrot na konto główne

  1. Zarejestruj się z linku z kodem promocyjnym GRAMGRUBO > REJESTRACJA
  2. Wpłać swój pierwszy depozyt
  3. Zagraj swój pierwszy kupon i w przypadku przegranej otrzymaj zwrot do 100 zł!

Po raz ostatni zespoły miały okazję się zmierzyć jeszcze w 2016 roku. Wówczas w Olsztynie zakończyło się wygraną Arki 4:0. Czy zespół Ireneusza Mamrota się przełamie w tej kolejce?

Stomil Olsztyn – Arka Gdynia kursy

Według bukmacherów faworytem tego pojedynku są Arkowcy. Kurs na wygraną gości wynosi 2.00, natomiast na zwycięstwo gospodarzy 3.60. Z kolei kurs na remis ustalono na 3.40.

Stomil Olsztyn – Arka Gdynia typy

Gdynianie są faworytami, aczkolwiek ostatnio nie są w najlepszej dyspozycji strzeleckiej. Mimo to, w Olsztynie mogą się przełamać. Poza tym Stomil jeszcze nie zdobył w tym sezonie gola w pierwszej połowie na własnym stadionie, czym się można zasugerować.

Stomil – Arka | Typ: Arka zachowa czyste konto w pierwszej połowie @1.50 BETFAN

Stomil – Arka | Typ: Arka strzeli 1-2 gole @1.56 BETFAN