Dawid Kownacki znowu kontuzjowany. Pech nie opuszcza piłkarza Fortuny

18.10.2020

Dawid Kownacki wciąż może mówić o dużym pechu. Piłkarz Fortuny Düsseldorf doznał kontuzji i nie znalazł się w kadrze meczowej na spotkanie z Jahn Regensburg.

Pech nie opuszcza Kownackiego od początku roku

2020 rok nie jest udany dla sześciokrotnego reprezentanta Polski. Piłkarz stracił praktycznie całą rundę wiosenną ubiegłego sezonu z powodu uszkodzenia więzadeł wewnętrznych stawu kolanowego. Piłkarz wrócił do treningów z pierwszą drużyną w czerwcu i chociaż tylko wchodził z ławki, wydawało się, że z jego zdrowiem będzie lepiej.

W sierpniu piłkarz nie mógł przygotowywać się z drużyną do nowego sezonu. Tym razem problemem okazał się koronawirus, który wyłączył piłkarza z treningów do września.

Każdemu kto planuje wejść do kasyna lub postawić zakład u bukmachera, radzimy mieć tę książkę pod ręką.

Już miało być lepiej

Koniec poprzedniego miesiąca był dla Kownackiego obiecujący. 26 września piłkarz zdobył gola w meczu 2. Bundesligi przeciwko Würzburger Kickers. To było pierwsze trafienie byłego zawodnika Sampdorii od wielu miesięcy.

Kolejna kontuzja

Jak widać, pech wciąż nie oszczędza piłkarza. Dawid Kownacki nie znalazł się w kadrze na mecz Fortuny z Jahn Regensburg. Klub umotywował tę decyzję kontuzją zawodnika. Na razie nic nie wiadomo jednak o jej szczegółach ani tego, ile będzie trwać rekonwalescencja polskiego napastnika.