Asysta Arkadiusza Recy w meczu z Cagliari. Kolejny obiecujący występ lewego obrońcy

25.10.2020

Arkadiusz Reca zaliczył asystę w pierwszej połowie spotkania między Crotone i Cagliari. Lewy obrońca popisał się celnym dograniem piłki do Juniora Messiasa, po którym Brazylijczyk otworzył wynik spotkania.

Do przerwy w meczu rozgrywanym na Sardegna Arena, gospodarze prowadzą 3:2. W szeregach Cagliari od pierwszej minuty występuje Sebastian Walukiewicz.

Każdemu kto planuje wejść do kasyna lub postawić zakład u bukmachera, radzimy mieć tę książkę pod ręką.

Aktywny z przodu

To już kolejny mecz, w którym Arkadiusz Reca pomaga swojej drużynie w grze ofensywnej. W poprzedniej kolejce Polak wywalczył rzut karny w meczu z Juventusem. Po faulu Leonardo Bonucciego sędzia podyktował jedenastkę, którą na bramkę zamienił napastnik Simy. Ostatecznie Crotone zremisowało z mistrzem Włoch 1:1 i zdobyło tym samym pierwszy punkt w obecnym sezonie Serie A.

Martwi gra w obronie

Patrząc na występy polskich obrońców grających w Serie A, możemy mieć nieco obaw w związku z postawą linii defensywnych w ich zespołach. Crotone Arkadiusza Recy, Cagliari Sebastiana Walukiewicza oraz Benevento Kamila Glika należą do grona ekip posiadających najbardziej chwiejną defensywę na Półwyspie Apenińskim. Najgorzej pod tym względem plasuje się ostatnia z wymienionych drużyn. Ekipa Kamila Glika traci średnio aż trzy gole na mecz.