Kacper Skibicki nie zadebiutuje w kadrze U-21. Powodem koronawirus

Kacper Skibicki to jeden z głównych bohaterów minionej kolejki ekstraklasy. Piłkarz Legii w najbliższym czasie mógł również zadebiutować w młodzieżowej reprezentacji Polski. Ze względu na zakażenie koronawirusem, na debiut będzie musiał poczekać.

Udany weekend 19-latka

Kacper Skibicki to piłkarz, który zaistniał w świadomości wielu fanów ekstraklasy w ubiegły weekend. Legionista zadebiutował pod nieobecność Tomasa Pekharta w ekstraklasie, w spotkaniu z Lechem Poznań. 19-latek zanotował w nim nie tylko debiutanckiego gola, a również sporo udanych zagrań.

Boniek: “COVID nie oszczędza nawet tych w formie “

Piłkarz Legii mógł w najbliższym czasie zanotować jeszcze jeden debiut. Kacper Skibicki otrzymał bowiem powołanie do reprezentacji Polski U-21 na mecz z Łotwą, który odbędzie się 17 listopada. Jak poinformował na Twitterze Zbigniew Boniek, 19-latek nie wystąpi w meczu.

Niestety Kacper Skibicki nie zagra w meczu U-21. COVID nie oszczędza nawet tych w formie – napisał prezes PZPN-u w mediach społecznościowych.

Pozostali piłkarze i członkowie sztabu szkoleniowego kadry U-21 już również przeszli testy na obecność koronawirusa i wykazały one negatywny wynik. Zgrupowanie z niewiadomej przyczyny opuścił jednak inny piłkarz Legii, Cezary Miszta.