Niemcy – Ukraina. Typy kursy (14.11.2020)

14.11.2020

W sobotę do decydujących rozstrzygnięć w Lidze Narodów możemy zbliżyć się w grupie 4, gdzie Szwajcaria zagra z Hiszpanią, a Niemcy podejmą reprezentację Ukrainy. Jak potoczy się drugi z tych meczów? Która z drużyn zrobi krok ku awansowi do turnieju finałowego, a która z nich straci ku temu szanse?

Niemcy – Ukraina zapowiedź (sobota, 20:45)

Przebudowa reprezentacji Niemiec trwa w najlepsze, a do zbliżającego się Euro 2020 coraz mniej czasu. Ekipa Joachima Loewa nie gra może w ostatnim czasie porywającego futbolu, jednak potrafi unikać porażek. Ostatnie 18 meczów we wszystkich rozgrywkach to tylko jedna porażka, która ostatecznie nie miała nawet wpływu na ułożenie tabeli w eliminacjach do Mistrzostw Europy. W ostatnim czasie zmorą dla Niemców są notoryczne remisy – ostatnie 6 meczów to aż czterokrotny brak wyłonienia zwycięzcy. Co więcej, Joachim Loew nie znalazł jeszcze optymalnego zestawienia defensywy, co przekłada się na ogromne kłopoty bloku obronnego i stracone bramki. Środowa potyczka w towarzyskim spotkaniu z Czechami zakończyła się jednak dla Niemców zwycięstwem i zachowanym czystym kontem, jednak z całą pewnością defensywa w postaci Trappa, Baku, Taha, Rudigera, Kocha oraz Maxa nie będzie pierwszym wyborem selekcjonera naszych zachodnich sąsiadów.

Ukraińcy z kolei mogą mówić o sporym pechu, gdyż ich przyzwoita gra w ostatnich meczach kompletnie nie przekłada się na wyniki. Przejście jak burza przez grupę eliminacyjną do Euro 2020 bez porażki i udane rozpoczęcie zmagań w dywizji A Ligi Narodów w meczu przeciwko Szwajcarii nie zwiastowało późniejszych problemów. O ile porażkę z Hiszpanami można było „wliczyć w koszta”, tak już późniejsze starcia to coraz większe problemy Ukraińców. Problemy te w bardzo dużej mierze wynikały z potężnych absencji kadrowych na poprzednim zgrupowaniu, na którym to piłkarze Andrija Szewczenki rozegrali 3 mecze zwyciężając sensacyjnie w jednym z nich z Hiszpanami. W środę Ukraińcy zmierzyli się z kolei w meczu towarzyskim z Polską i mimo niezłej gry nie byli w stanie ani razu trafić do bramki Łukasza Skorupskiego, samemu tracąc przy tym 2 gole. Zarówno Niemcy jak i Ukraina mają zatem na swoim koncie po 6 punktów i zwycięstwo w tym pojedynku pozwoli jednej z tych drużyn na zachowanie szans na awans do turnieju finałowego.

Niemcy – Ukraina kursy bukmacherskie

W STS zdecydowanym faworytem do wygrania są Niemcy z kursem na zwycięstwo na poziomie 1.22. Remis zagrać możemy po kursie 6.85, a zwycięstwo Ukrainy po kursie 11.75.

Niemcy – Ukraina nasze typy

Kursy chyba nie są najlepszym odzwierciedleniem szans na zwycięstwo w tym meczu, gdyż Ukraińcy na pewno potrafią grać w piłkę i mogą poważnie zagrozić Niemcom. Jeśli okaże się, że czyste konto w poprzednim starciu z Czechami było tylko dziełem przypadku, to i tutaj Die Mannschaft może mieć problemy.

Niemcy – Ukraina | Typ: BTTS @1.90 STS

Niemcy – Ukraina | Typ: Ukraina handicap 0:2 @2.35 STS