Jagiellonia Białystok – Wisła Płock. Typy, kursy (23.11.2020)
23.11.2020

W ramach 10. kolejki PKO BP Ekstraklasy, Jagiellonia Białystok zmierzy się na własnym obiekcie z Wisłą Płock. Zespół gospodarzy spróbuje przerwać serię trzech porażek z rzędu.

Jagiellonia Białystok – Wisła Płock zapowiedź (poniedziałek, 20:30)

Zdecydowanie poniżej oczekiwań spisuje się Jagiellonia Białystok podczas sezonu 2020/2021. Wystarczy powiedzieć, że piłkarze Bogdana Zająca nie tylko nie wygrali żadnego z trzech ostatnich spotkań w lidze, ale przegrali wszystkie trzy potyczki, notując bilans bramkowy 1:7. Najpierw Jagiellonia musiała uznać wyższość Śląska na wyjeździe, następnie doznała dotkliwej porażki w Szczecinie z Pogonią, a tuż przed przerwą reprezentacyjną na obiekcie rywala przegrała 1:3 z Cracovią.

Efekt jest taki, że Jagiellonia po dziewięciu rozegranych meczach ma na swoim koncie 11 punktów i zajmuje aktualnie dziewiąte miejsce w tabeli. Zespół z Białegostoku może poprawić swoją pozycję przynajmniej o jedną lokatę, jeśli pokona w poniedziałek Wisłę Płock.

Zagraj typy totalnie bez ryzyka. Przegrana = zwrot na konto główne

  1. Zarejestruj się z linku z kodem promocyjnym GRAMGRUBO50 > REJESTRACJA
  2. Wpłać swój pierwszy depozyt
  3. Zagraj swój pierwszy kupon i w przypadku przegranej otrzymaj zwrot do 50 zł!

Ekipa “Nafciarzy” z pewnością należy do grona nieprzewidywalnych drużyn. Piłkarze Radosława Sobolewskiego potrafią wygrać na wyjeździe 3:0 z Wisłą Kraków, by następnie doznać porażki 1:3 z Wartą Poznań. Po ośmiu rozegranych spotkaniach, Wisła Płock ma na swoim koncie dziewięć punktów i lasuje się na trzynastej pozycji. Warto jednak zaznaczyć, że w porównaniu z np. dwunastą Cracovią, “Nafciarze” mają o dwa spotkania rozegrane mniej.

Jagiellonia Białystok – Wisła Płock kursy bukmacherów

Faworytem meczu jest Jagiellonia Białystok. Kurs na zwycięstwo gospodarzy wynosi 2.25. Z kolei remis w tym spotkaniu oszacowano na kurs 3.55. Triumf gości bukmacherzy ocenili na kurs 3.30.

Jagiellonia Białystok – Wisła Płock typy

Z jednej strony Jagiellonia z pewnością spróbuje przerwać serię trzech porażek z rzędu. Z drugiej Wisła Płock udowodniła już w tym sezonie, iż potrafi rozegrać dobry mecz na wyjeździe. Spodziewamy się bramek z dwóch stron.

Jagiellonia Białystok – Wisła Płock | Typ: Obie drużyny strzelą gola 1.81 @ Betclic

Jagiellonia Białystok – Wisła Płock | Typ: Obie drużyny strzelą gola i powyżej 2.5 bramki 2.14 @ Betclic