Paweł Cretti rozstał się z Olimpią Grudziądz

04.12.2020

Paweł Cretti nie będzie już trenerem Olimpii Grudziądz. – Dotychczasowy bilans zdobytych punktów nie był zadowalający dla żadnej ze stron na aktualnym etapie rozgrywek ligowych – poinformował klub w oficjalnym komunikacie.

Ostatnie miejsce w 2. Lidze

Paweł Cretti pełnił funkcję trenera Olimpii Grudziądz od początku sezonu. Szkoleniowiec poprowadził drużynę w siedemnastu meczach, zaliczając cztery zwycięstwa, trzy remisy i dziesięć porażek.

Przed sezonem wydawało się, że zespół będzie celować w powrót do 1. Ligi. Postawa drużyny z Grudziądza w ostatnim czasie pozostawiała jednak wiele do życzenia. W tej chwili Olimpia znajduje się na ostatnim miejscu w lidze, gromadząc 12 punktów.

„Bilans zdobytych punktów nie był zadowalający”

Z powodu słabej postawy zespołu, Paweł Cretti pożegnał się z zespołem.

Zarząd Klubu w porozumieniu z trenerem podjął decyzję o zakończeniu dotychczasowej współpracy. Umowa została rozwiązana za porozumieniem stron. Dotychczasowy bilans zdobytych punktów nie był zadowalający dla żadnej ze stron na aktualnym etapie rozgrywek ligowych. Dziękujemy trenerowi za wkład pracy  i życzymy powodzenia w kolejnych wyzwaniach na trenerskiej ławce – można przeczytać w oficjalnym komunikacie na stronie Olimpii.