Lech Poznań – Rangers. Typy, kursy (10.12.2020)

10.12.2020

Przygoda Lecha Poznań z europejskimi pucharami dobiega dziś końca. Na początku eliminacji raczej nikt nie spodziewał się, że zobaczymy Lecha w fazie grupowej Ligi Europy. Mimo gorszych wyników w ostatnich spotkaniach to nie powinniśmy mieć większych pretensji do graczy z Poznania, którzy dawali z siebie wszystko. Dzisiaj Lech podejmie na własnym obiekcie Rangersów i zobaczymy w jakim stylu ekipa z Polski pożegna się z Ligą Europy.

Lech Poznań – Rangers zapowiedź (czwartek, 18:55)

Gospodarze dzisiejszego spotkania wreszcie mogą być zadowoleni ze swoich ostatnich rezultatów w Ekstraklasie. Gracze Lecha skupili się już na krajowych rozgrywkach i raczej nikt w Poznaniu nie poświęca już Ekstraklasy na rzecz Ligi Europy. Dzisiaj możemy być świadkami podobnej sytuacji jak w starciu z Benficą, gdy trener Lecha dał odpocząć podstawowym graczom przed meczem z Podbeskidziem, które dla klubu okazało się ważniejsze niż starcie w Lizbonie. Mimo wszystko gospodarze na pewno dadzą z siebie dzisiaj wszystko. Gracze Lecha będą chcieli pożegnać się z Ligą Europy w dobrym stylu i zobaczymy czy wystarczy dzisiaj jakości żeby pokonać swoich rywali ze Szkocji.

Goście dzisiejszego starcia na pewno chcieliby żeby ten sezon trwał w nieskończoność. Gracze Rangersów grają w tym sezonie na fantastycznym poziomie. Zarówno w szkockiej Premiership jak i w Lidze Europy rezultaty gości dzisiejszego starcia są fantastyczne i fani tej ekipy mogą być zachwyceni postawą swoich ulubieńców, którzy nie mają zamiaru się zatrzymywać. Na szesnaście ligowych spotkań gracze Rangersów wygrali aż czternaście i dwukrotnie zremisowali. W Lidze Europy goście również mają wszystko w swoich rękach i jeśli dzisiaj wygrają to zapewnią sobie pierwsze miejsce w grupie. Na pewno czeka ich dzisiaj ciężkie zadanie, bo Lech na własnym obiekcie gra dobrze, ale mimo wszystko goście powinni to starcie wygrać.

Lech Poznań – Rangers kursy bukmacherów

Faworytem bukmacherów jest Rangers. Na ich zwycięstwo kurs wynosi 1.63. Jeśli ktoś chciałby postawić na remis w starciu Lech Poznań – Rangers, to STS ma na to zdarzenie kurs 4.30. Zwycięstwo gospodarzy wyceniane jest po kursie 4.70.

Lech Poznań – Rangers nasze typy

Nie bez powodu bukmacherzy stawiają dzisiaj na ekipę ze Szkocji. Rangersi mają zdecydowanie lepszą kadrę, a dodatkowo gościom zależy na zajęciu pierwszego miejsca w grupie, które stanie się faktem po ewentualnym zwycięstwie w spotkaniu z Lechem Poznań. Gospodarze już w ostatnim spotkaniu z Benficą zagrali rezerwowym składem i możemy spodziewać się, że dzisiaj nie będzie inaczej. Dariusz Żuraw chce już skupić się na rozgrywkach Ekstraklasy i jest to raczej zrozumiała i logiczna decyzja. Myślę, że będziemy dzisiaj świadkami bardzo jednostronnego spotkania i że zobaczymy pewną wygraną ekipy gości.

Lech Poznań – Rangers | Typ: handicap: Rangers -1 @2.60 STS
Lech Poznań – Rangers | Typ: obie drużyny strzelą gola @1.65 STS