Mistrz świata w 2014 roku zasili Wisłę Kraków?

Wisła Kraków pozyska byłego reprezentanta Niemiec i finalistę Ligi Mistrzów? Jak informuje “RevierSport.de”, do zespołu już wkrótce może trafić Kevin Grosskreutz.

Ogromny zjazd po odejściu z BVB

32-letni Niemiec w latach 2009-2015 był piłkarzem Borussii Dortmund i był to najlepszy czas w jego karierze Kevin Grosskreutz w tym czasie zdobył dwa mistrzostwa kraju i był częścią zespołu, który w sezonie 2012/2013 zagrał w finale Ligi Mistrzów. Poza tym, w 2014 roku piłkarz był częścią kadry Niemiec podczas Mundialu 2014, gdzie zespół zdobył mistrzostwo świata.

Od pewnego czasu Kevin Grosskreutz znajdował się jednak na piłkarskim zakręcie. Ostatnim jego zespołem było KFC Uerdingen, występujące w 3. Bundeslidze. Po rozstaniu z klubem pojawiły się informację o tym, jakoby Niemiec miał zakończyć karierę.

Następnym kierunkiem Wisła Kraków?

Z doniesień niemieckiego “RevierSport” wynika jednak, że Niemiec może zdecydować się na wznowienie kariery. Portal łączy bowiem Grosskreutza z Wisłą Kraków, której współwłaścicielem jest jego kolega z BVB, Jakub Błaszczykowski. Do możliwego transferu mogłoby dojść w zimowej przerwie.

Poza tym, sytuację byłego reprezentanta obserwują kluby z niższych lig niemieckich – ASC 09 Dortmund i TuS Boevinghausen.

200PLN
GRAMGRUBO
GRAMGRUBO