Jagiellonia Białystok – Górnik Zabrze. Typy, kursy (20.12.2020)

Jagiellonia Białystok w niedzielny wieczór zagra na własnym stadionie z Górnikiem Zabrze. Czy podopieczni Bogdana Zająca w dobrym stylu zakończą rundę jesienną?

Jagiellonia Białystok – Górnik Zabrze zapowiedź

Podopieczni Bogdana Zająca od początku sezonu grają w kratkę. Dowodem na to są choćby ostatnie mecze, w których Jaga trzy razy przegrała, a dwa razy wygrała. Warto jednak dodać, że ani jednego z tym spotkań drużyna nie zakończyła bez gola na koncie. Aktualnie białostoczanie znajdują się na dziewiątym miejscu, z 17 punktami na koncie.

Z kolei zabrzanie starają się walczyć o czołowe lokaty. W ostatnim czasie zespół Marcina Brosza jednak także nie gra zbyt równo – pięć ostatnich meczów to dwie wygrane, dwie porażki i remis. Do tej pory drużyna zgromadziła 23 punkty i zajmuje piąte miejsce w ekstraklasie.

Nie masz konta w Totolotku? Zarejestruj się klikając TUTAJ i odbierz 500 zł bonusu od depozytu!

W dwóch ostatnich starciach lepszy okazał się Górnik, który grał oba spotkania u siebie. Najpierw wygrał w lidze 3:0, a następnie 3:1 w Pucharze Polski. Czy w wyjazdowym meczu zabrzanie również mogą okazać się mocni?

Jagiellonia Białystok – Górnik Zabrze kursy

Minimalnym faworytem bukmacherów w tym starciu są goście. Kurs na zwycięstwo zabrzan wynosi 2.45, natomiast ich rywali 2.96. Tymczasem szanse na remis ustalono na kurs 3.40.

Jagiellonia Białystok – Górnik Zabrze typy

Piłkarzem, który powinien w tym spotkaniu znaleźć drogę do bramki ze strony gości jest Jesus Jimenez, który od początku sezonu trafił do siatki już ośmiokrotnie. Gospodarze jednak powinni powalczyć o dobre zakończenie roku, dlatego można się spodziewać przynajmniej jednej wygranej połowy. Szczególnie, że ich rywale też grają ostatnio dosć nierówno.

Jagiellonia – Górnik | Typ: Jagiellonia wygra jedną połowę @1.95 Totolotek

Jagiellonia – Górnik | Typ: Jesus Jimenez strzeli @2.75 Totolotek

 

200PLN
GRAMGRUBO
GRAMGRUBO