West Ham – Tottenham Hotspur. Typy, kursy (21.02.2021)

21.02.2021

West Ham w najbliższym spotkaniu podejmie u siebie Tottenham. Czy podopieczni Davida Moyesa będą w stanie pokonać przeciętnie spisujących się w ostatnim czasie rywali?

West Ham – Tottenham Hotspur zapowiedź

Sytuacja podopiecznych Davida Moyesa w Premier League jest wręcz zaskakująco dobra. Po 24 spotkaniach zespół znajduje się na piątym miejscu w lidze, gromadząc 42 punkty. Wpływ na tę pozycję ma bez wątpienia seria sześciu ligowych zwycięstw “Młotów” od początku roku. W ostatnich tygodniach londyńczycy już tracili punkty, aczkolwiek wcale nie wzrósł ich dystans do czołówki.

Z kolei goście podchodzą do tego meczu w nieco mniej pozytywnych nastrojach. “Koguty” wygrały zaledwie jeden z pięciu ostatnich ligowych meczów. Tym samym zespół, który jeszcze niedawno był pretendentem do czołówki, znalazł się na dziewiątej lokacie, z 36 punktami na koncie. Może po pucharowym zwycięstwie z austriackim Wolfsbergerem podopieczni Jose Mourinho się rozkręcą?

“Młoty” nie wygrały u siebie z Tottenhamem już od blisko czterech lat. Ostatnie starcie zespołów okazało się jednak dość wyrównane – zakończyło się remisem 3:3. Co nas czeka tym razem?

West Ham – Tottenham Hotspur kursy

Według bukmacherów szanse w tym pojedynku są dość wyrównane. Minimalnie lepiej oceniono kurs na zwycięstwo gości (2.55), aczkolwiek gospodarze nie są bez szans (2.80). Tymczasem szanse na remis ustalono na 3.30.

West Ham – Tottenham Hotspur typy

Spotkanie wydaje się wyrównane i powinniśmy być świadkami goli z obu stron. Należy też zwrócić uwagę na żółte kartki – Tottenham ostatnio zbiera ich dużo, a West Ham tutaj raczej nie pozostanie dłużny rywalowi pod tym względem.

WHU – Tottenham | Typ: Ponad 2.5 goli @1.89 STS

WHU – Tottenham | Typ: Powyżej 3.5 żółtych kartek @2.12 STS