Stal Mielec – Podbeskidzie Bielsko-Biała. Typy, kursy (15.03.2021) 

15.03.2021

Stal Mielec w poniedziałkowym meczu zmierzy się z Podbeskidziem. Czy gospodarze wyjdą po tym spotkaniu ze strefy spadkowej.

Stal Mielec – Podbeskidzie Bielsko-Biała zapowiedź

Drużyna gospodarzy aktualnie znajduje się na ostatnim miejscu w PKO BP Ekstraklasie, z 16 punktami na koncie. Mielczanie w 2021 roku już dwa razy prowadzili, aczkolwiek kończyli mecze tracąc punkty. Tym samym podopieczni Leszka Ojrzyńskiego, mimo dobrej postawy w niektórych meczach, wciąż nie wygrali żadnego spotkania rundy wiosennej.

Tymczasem “Górale” w 2021 roku wyszli ze strefy spadkowej. Drużyna Roberta Kasperczyka aktualnie znajduje się na 15. lokacie, gromadząc 18 punktów. Na wiosnę zespół spisuje się zdecydowanie lepiej niż jesienią, zdobywając dziewięć oczek.

Poprzednie starcie zespołów zakończyło się triumfem bielszczan 1:0. Czy “Górale” teraz postarają się o powtórkę?

Stal Mielec – Podbeskidzie Bielsko-Biała kursy

Zdaniem bukmacherów większe szanse na zwycięstwo mają gospodarze. Kurs na to zdarzenie wynosi 2.25, natomiast na triumf ich rywali, podobnie jak na remis, 3.30.

Stal Mielec – Podbeskidzie Bielsko-Biała typy

Kto zdobędzie bramkę w tym spotkaniu. Jeśli zobaczymy trafienie w pierwszej połowie – faworytem do tego jest Alaksandar Kolew ze Stali. Z kolei jeśli będziemy świadkami większej liczby trafień po przerwie – może trafić piłkarz “Górali”, Kamil Biliński.

Stal – Podbeskidzie | Typ: Aleksandar Kolew strzeli @2.75 STS

Stal – Podbeskidzie | Typ: Kamil Biliński strzeli @3.00 STS