?? Litwa – Włochy ?? Typy, kursy (31.03.2021)

31.03.2021

Po dwóch zwycięstwach, reprezentacja Włoch stoi przed szansą, by zdobyć komplet punktów w marcowych meczach eliminacyjnych. Jest ku temu bardzo dobra okazja, gdyż rywalem podopiecznych Roberto Manciniego będzie Litwa. 

Litwa – Włochy zapowiedź (środa, 20:45)

Do tej pory reprezentacja Litwy rozegrała jeden mecz eliminacyjny. Nasz wschodni sąsiad przegrał wyjazdowe starcie ze Szwajcarią 0:1, a decydującego gola strzelił w 2. minucie Xherdan Shaqiri. Przed tym spotkaniem, Litwa zmierzyła się także w starciu towarzyskim z Kosowem. Mecz zakończył się efektownym zwycięstwem piłkarzy z Kosowa, którzy wygrali aż 4:0.

Włosi mają za sobą dwa mecze eliminacyjne. Najpierw kadra Manciniego pokonała Irlandię Północną 2:0, a następnie wygrała z Bułgarią również wynikiem 2:0. Tym sposobem reprezentacja Włoch na ten moment zajmuje pierwsze miejsce w grupie C, mając tyle samo punktów, co Szwajcaria.

Ostatni raz Litwa mierzyła się z Włochami w 2007 roku. Mecz eliminacyjny do Euro 2008 zakończył się wygraną Włochów 2:0.

Litwa – Włochy kursy bukmacherów

Faworytem meczu jest reprezentacja Włoch. Kurs na zwycięstwo gości wynosi 1.15. Z kolei remis w tym spotkaniu oszacowano na kurs 8.00. Triumf gospodarzy bukmacherzy ocenili na kurs 18.

Litwa – Włochy typy

Włosi nie powinni mieć większych problemów z wygraniem tego spotkania. Typujemy zatem zwycięstwo gości, którzy z pewnością chcą skompletować trzy wygrane w marcowych meczach eliminacyjnych.

Litwa – Włochy | Typ: Reprezentacja Włoch wygra mecz i obie drużyny nie strzelą gola 1.7 @ STS 

Litwa – Włochy | Typ: Reprezentacja Włoch powyżej 2.5 bramki 1.71 @ STS