Bristol City – Stoke ??????? Typy, kursy (02.04.2021)

02.04.2021

Piłka klubowa wraca do grania. Choć większość klubów w Europie wraca do grania w sobotę lub niedzielę, to Championship rozegra swoją kolejkę w piątek. Bardzo ciekawie zapowiada się starcie Bristol City ze Stoke. Obie ekipy mają w swoich szeregach naprawdę bardzo solidnych graczy jak na standardy drugiej ligi angielskiej i fani mogą spodziewać się ciekawego starcia. Bukmacherzy spodziewają się jednak zwycięstwa gości, którzy przed przerwą na reprezentacje grali lepiej od swoich dzisiejszych rywali. Gracze Stoke są na fali i na pewno ci zawodnicy będą chcieli udowodnić, że te dobre wyniki nie były dziełem przypadku. Jedno jest jednak pewne – szykuje się bardzo ciekawy mecz na Ashton Gate Stadium.

Bristol City – Stoke zapowiedź (piątek, 16:00)

Gospodarze dzisiejszego starcia nie mogli być zadowoleni ze swojej formy przed przerwą na reprezentację. Ten dodatkowy tydzień na pewno bardzo przydał się ekipie Bristol i być może teraz zobaczymy inne oblicze tej drużyny. Walka o baraże jednak bardzo się oddaliła i na pewno gospodarze mogą teraz co najwyżej walczyć o jak najlepszą pozycję, która w tym momencie już i tak nie pozwoli im na walkę o awans do Premier League na sezon 2021/22.

Goście dzisiejszego meczu są niepokonani od dwóch spotkań i choć ta seria nie jest imponująca to dla graczy Stoke były to starcia, które pokazały, że ta drużyna jest w stanie grać na bardzo solidnym poziomie i walczyć o miejsce w górnej części tabeli. Strata do baraży jest spora, ale jeśli zawodnicy Stoke będą dalej grali na solidnym poziomie to być może do samego końca sezonu fani tej ekipy będą mogli mieć nadzieję na sensacyjny powrót do Premier League.

Bristol City – Stoke kursy bukmacherów

Faworytem bukmacherów jest Stoke. Na ich zwycięstwo kurs wynosi 2.17. Jeśli ktoś chciałby postawić na remis w starciu Bristol City – Stoke, to STS ma na to zdarzenie kurs 3.25. Zwycięstwo gospodarzy wyceniane jest po kursie 3.50.

Bristol City – Stoke nasze typy

Przed przerwą reprezentacyjną goście prezentowali się z dobrej strony i można było odnieść wręcz wrażenie, że gracze Stoke będą chcieli zaatakować miejsce, które pozwoli im na grę w barażach. Do tego jest jednak jeszcze bardzo daleka droga i goście dzisiejszego meczu dobrze o tym wiedzą. Gospodarze za to nie prezentowali się ostatnio z dobrej strony i na pewno nie będzie im dzisiaj łatwo o dobry wynik. Mimo wszystko można spodziewać się ineteresującego spotkania, które powinno stać na całkiem wysokim poziomie jak na standardy Championship. Goście grali jednak w ostatnim czasie bardzo dobrze i można spodziewać się wygranej Stoke.

Bristol City – Stoke | Typ: Stoke @2.17 STS
Bristol City – Stoke | Typ: obie drużyny strzelą gola @2.00 STS