Derby County – Luton Town ??????? Typy, kursy (02.04.2021)

02.04.2021

Rozgrywki Championship wkraczają już powoli w decydującą fazę. Niektóre drużyny walczą o miejsce w czołowej dwójce, które daje bezpośredni awans do Premier League, inne walczą o baraże, a jeszcze inne ekipy muszą martwić się o to czy zagrają w przyszłym sezonie w Championship. W takiej sytuacji znajduje się Derby County. Ekipa w której występuje Krystian Bielik oraz Kamil Jóźwiak na pewno będzie chciała pokazać się dzisiaj z dobrej strony. Bukmacherzy spodziewają się zwycięstwa gospodarzy, którzy w tabeli są jednak za swoimi dzisiejszymi rywalami. Mimo wszystko w piłce nożnej wszystko jest możliwe, a potencjał tych drużyn jest bardzo podobny. Można spodziewać się bardzo interesującego starcia, które będzie stało na wysokim poziomie.

Derby County – Luton Town zapowiedź (piątek, 16:00)

Gospodarze dzisiejszego spotkania na pewno liczyli na zdecydowanie lepszy sezon w swoim wykonaniu. Zawodnicy Derby grają jednak słabo i w tym momencie walczą o utrzymanie w Championship na kolejny sezon. Do końca pozostało jeszcze kilka kolejek i na pewno będzie to interesująca walka pomiędzy kilkoma ekipami, które do samego końca będą wierzyły na jak najlepszy rezultat. Dzisiejsze starcie jest dla gospodarzy bardzo ważne. Ewentualna wygrana pozwoli im oddalić się od strefy spadkowej.

Goście dzisiejszego meczu przed sezonem braliby taką pozycję na tym etapie sezonu w ciemno. Wielu ekspertów spodziewało się spadku Luton, ale jednak sytuacja wygląda zupełnie inaczej i w tym momencie ciężko od tej ekipy spodziewać się znacznego spadku formy. Dzisiaj o wygraną na pewno nie będzie łatwo i goście bardzo dobrze o tym wiedzą. Mimo wszystko w piłce nożnej wszystko jest możliwe i nie można spodziewać się nudnego spotkania. Goście walczą o jak najlepsze miejsce w tabeli na koniec sezonu i na pewno dzisiaj są w stanie powalczyć ze swoim rywalem.

Derby County – Luton Town kursy bukmacherów

Faworytem bukmacherów jest Derby County. Na ich zwycięstwo kurs wynosi 2.12. Jeśli ktoś chciałby postawić na remis w starciu Derby County – Luton Town, to BETFAN ma na to zdarzenie kurs 3.30. Zwycięstwo gości wyceniane jest po kursie 3.90.

Derby County – Luton Town nasze typy

Goście dzisiejszego starcia wygrali swoje poprzednie dwa mecze w lidze przed przerwą na reprezentacje. Gospodarze już od dłuższego czasu nie są w stanie zaznać smaku zwycięstwa i na pewno fani Derby mogą być bardzo rozczarowani postawą swoich ulubieńców. Jednak Wayne Rooney mógł teraz poćwiczyć ze swoimi zawodnikami podczas tej przerwy na kadry i być może gospodarze będą grali na trochę wyższym poziomie niż ostatnio. Goście jednak są bardzo groźni i na pewno można spodziewać się dobrego występu ze strony tej ekipy. Zawodnicy Derby grają co prawda na własnym obiekcie i na pewno chcą pokazać się z dobrej strony, ale nie będzie to łatwe zadanie. Powinno być to wyrównane i ciekawe starcie.

Derby County – Luton Town | Typ: remis @3.30 BETFAN
Derby County – Luton Town | Typ: powyżej 2,5 gola @2.07 BETFAN