Burnley – Newcastle Typy, kursy (11.04.2021)
11.04.2021
Ostatnia aktualizacja 30 kwietnia, 2021 o 11:02

Niedzielę z Premier League otworzy rywalizacja Burnley z Newcastle. Choć na pierwszy rzut oka starcie obu ekip nie zapowiada wielkich emocji, to sytuacja drużyn w tabeli sprawia, iż walki w tym spotkaniu nie powinno zabraknąć.

Burnley – Newcastle zapowiedź (niedziela, 13:00)

Zespół Burnley ma dość bezpieczną przewagę nad strefą spadkową. Aktualnie gracze “The Clarets” zdobyli o siedem punktów więcej niż osiemnaste Fulham. Biorąc pod uwagę fakt, iż wkroczyliśmy już w ostatnią fazę sezonu, tylko prawdziwy kataklizm mógłby sprawić, że Burnley spadłoby z ligi.

Nieco gorzej wygląda sytuacja Newcastle. “Sroki” nadal muszą martwić się o utrzymanie, gdyż przewaga nad Fulham wynosi trzy oczka. Gracze Steve’a Bruce’a w ostatnim czasie nie są w stanie wygrać ligowej potyczki. Wystarczy powiedzieć, że żadne z siedmiu ostatnich ligowych spotkań nie zakończyło triumfem Newcastle.

Obie drużyny mierzyły się w październiku ubiegłego roku. Ten pojedynek zdecydowanie lepiej wspominają gracze “Srok”, którzy wygrali 3:1, a świetny występ zaliczył Callum Wilson, strzelając dwa gole oraz notując asystę.

Burnley – Newcastle kursy bukmacherów

Faworytem meczu jest Burnley. Kurs na zwycięstwo gospodarzy wynosi 2.49. Z kolei remis w tym spotkaniu oszacowano na kurs 2.95. Triumf gości bukmacherzy ocenili na kurs 3.05.

Burnley – Newcastle typy

Biorąc pod uwagę aktualną formę obu drużyn, większe szanse na zwycięstwo mają gospodarze. Zawracamy także uwagę na formę Chrisa Wooda, który strzelił we wszystkich trzech ostatnich ligowym meczach.

Burnley – Newcastle | Typ: Burnley wygra co najmniej jedną połowę 1.78 @ STS 

Burnley – Newcastle | Typ: Chris Wood strzeli gola 2.50 @ STS