🇱🇻 Riga FC – Malmo FF 🇸🇪 Typy, kursy (13.07.2021)
Ostatnia aktualizacja 10 lipca, 2021 o 21:48

Riga FC w najbliższym spotkaniu podejmie Malmo FF. Czy łotewski zespół po minimalnej porażce 0:1 jest w stanie zaskoczyć wyżej notowanych rywali?

Riga FC – Malmo FF zapowiedź

Gospodarze zakończyli dwa ostatnie mecze porażkami – najpierw w lidze, a następnie w pierwszym meczu eliminacji Ligi Mistrzów. Co więcej, widać w drużynie problemy ze skutecznością – tylko jeden z sześciu ostatnich meczów zakończyli z liczbą goli powyżej jednego. Nie da się również ukryć, że do najbliższego pojedynku podchodzą z pozycji outsidera.

Ich rywalem będą mistrzowie Szwecji, którzy najwyraźniej złapali wiatr w żagle. W ligowym pojedynku z Siriusem drużyna wygrała aż 4:0. Dobrą postawą wykazali się wówczas Jo Inge Berget oraz wprowadzony w jego miejsce Eric Larsson. Obaj zawodnicy zanotowali bowiem po dwie asysty.

Nie masz konta w Totolotku? Zarejestruj się klikając TUTAJ i odbierz 500 złotych bonusu od depozytu

W pierwszym meczu mistrzowie Szwecji mieli wyraźną przewagę w posiadaniu piłki oraz sytuacjach bramkowych. Mimo to, wygrali tylko 1:0. Czy na Łotwie zespół dokończy dzieła w bardziej efektownym stylu?

Riga FC – Malmo FF kursy

Zdecydowanym faworytem bukmacherów w tym pojedynku jest zespół gości. Kurs na jego zwycięstwo wynosi tylko 1.40, natomiast jego rywali 7.28. Z kolei szanse na remis ustalono na 4.80.

Riga FC – Malmo FF fakty meczowe

  • Drużyna gospodarzy przegrała dwa ostatnie mecze.
  • Tymczasem goście w tym czasie tyle samo razy wygrali.
  • W pierwszym meczu mistrzowie Szwecji wygrali, choć minimalnie, 1:0.

Riga FC – Malmo FF typy

Na to spotkanie przewidujemy następujące zdarzenia.

Riga – Malmo | Typ: Poniżej 3.5 goli @1.46 Totolotek

Riga – Malmo | Typ: 2-2 gole w meczu @2.08 Totolotek