Polska – Anglia – gdzie obejrzeć? O której godzinie mecz?
27.08.2021
Ostatnia aktualizacja 1 września, 2021 o 14:48

W meczu szóstej kolejki eliminacji do mistrzostw świata Polska podejmie na Stadionie Narodowym reprezentację Anglii. Pojedynki z Synami Albionu zawsze elektryzowały polskich kibiców. Nie inaczej jest i tym razem. Po klęsce na Euro 2020 wszyscy są spragnieni jakichkolwiek, choćby najmniejszych sukcesów. Gdzie obejrzymy mecz Polska – Anglia? 

Gdzie obejrzeć mecz Polska – Anglia?

Spotkanie Polska – Anglia obejrzeć będzie można na antenach:

  • TVP 1
  • TVP Sport.

Transmisja spotkania dostępna będzie również w Internecie na stronie TVPSPORT.pl. Przebieg meczu będzie można również śledzić na stronach legalnych polskich bukmacherów: Fortuna i STS.

Polska – Anglia na zagranicznych streamach

Kibice przebywający poza granicami kraju lub tacy, którzy po prostu preferują angielski komentarz mogą na trafić na streamy meczu Polska – Anglia na zagranicznych stronach. Należy jednak pamiętać, że streamy udostępnione chociażby w serwisie Reddit pochodzą z nielegalnych źródeł i należy upewnić się, że znaleziony stream pochodzi z legalnego źródła.

O której godzinie i gdzie odbędzie się mecz Polaków z Anglikami?

Mecz Polska – Anglia zostanie rozegrany na Stadionie Narodowym w Warszawie. Spotkanie zaplanowane zostało na środę, 8 września 2021 roku. Pierwszy gwizdek w starciu reprezentacji Polski z Anglikami zabrzmi o 20:45.

Czy Polska musi wygrać z Anglią, aby wyjść z grupy?

Ze względu na to, że bezpośredni awans na mistrzostwa świata w Katarze uzyskają jedynie zwycięzcy grup, wygrana z Anglią mogłaby skrócić drogę Polski na mundial. Jednak nawet w wypadku porażki z Anglią podopieczni Paulo Sousy wciąż zachowują szansę, by zająć drugie miejsce w grupie i tym samym zapewnić sobie udział w barażach o udział w mistrzostwach świata.

Gdzie obejrzeć San Marino vs Polska – sprawdź!

Gdzie obejrzeć Albania vs Polska – sprawdź!

200PLN
GRAMGRUBO
GRAMGRUBO