Pep Guardiola spotkał się z Robertem Lewandowskim
10.11.2021

Na zgrupowaniu reprezentacji Polski pojawiło się w środę bardzo wiele osób. Naszych kadrowiczów odwiedziła między innymi delegacja PZPN w składzie: Cezary Kulesza, Wojciech Cygan, Mieczysław Golba i Henryk Kula. Na tym jednak nie koniec, gdyż oprócz nich do Girony zawitał również… Pep Guardiola. 

Reprezentacja Polski przebywa obecnie na zgrupowaniu w hiszpańskiej Gironie, gdzie przygotowuje się do nadchodzących spotkań eliminacyjnych z Andorą i Węgrami. W środę trening naszej kadry mieli okazje oglądać między innymi dziennikarze oraz zaproszeni goście. Wśród osób, które pojawiły się na obiekcie treningowym znalazł się między innymi Pep Guardiola, który miał okazję współpracować z Robertem Lewandowskim podczas swojej pracy w Bayernie.

Spotkanie po latach

Oprócz przedstawicieli PZPN, z Cezarym Kuleszą na czele do Girony zawitali dzisiaj również utalentowani bracia Żuk, którzy uważani są za jednych z najbardziej obiecujących piłkarzy młodego pokolenia. 10-letni Miłosz i 12-letni Michał spotkali się z selekcjonerem Paulo Sousą oraz prezesem Kuleszą. Chłopcy pojawili się na obiekcie treningowym w towarzystwie ojca, którzy przed laty wyemigrował do Hiszpanii.

Gwiazdą dzisiejszego dnia został jednak szkoleniowiec Manchesteru City – Pep Guardiola. Hiszpan odwiedził Roberta Lewandowskiego, który występował pod jego wodzą w Bayernie. Wiemy jedynie, że panowie wymienili uprzejmości. Kulisy wizyty Guardioli będziemy mieli najprawdopodobniej okazję zobaczyć w kolejnym vlogu na kanale Łączy nas Piłka.