Extra 80 PLN za każdego gola Lewandowskiego w meczu Polska – Węgry!

13.11.2021

Na zakończenie grupowych zmagań eliminacyjnych mistrzostw świata 2022, reprezentacja Polski zmierzy się w Warszawie z Węgrami. Jeśli uważasz, że do siatki trafi w tym meczu Robert Lewandowski, to bukmacher Superbet oferuje bardzo atrakcyjną promocję na każdy gol naszego kapitana.

Pierwsze starcie Polski z Węgrami dostarczyło wielu emocji. Ostatecznie spotkanie zakończyło się remisem 3:3, a jedną z bramek dla „Biało-Czerwonych” strzelił Robert Lewandowski. Gdyby scenariusz z trafieniem piłkarza Bayernu się powtórzył, to w Superbet możemy otrzymać dodatkowe 80 PLN.

Extra 80 PLN za każdego gola Lewandowskiego

Bukmacher przygotował specjalną ofertę dla nowych użytkowników, którzy mogą otrzymać 80 PLN za każdy gol Roberta Lewandowskiego. Jak wziąć udział w promocji?

  1. Gracz musi zarejestrować się w dniach 13.11-15.11 z tym linkiem oraz kodem GRAMGRUBO.
  2. Pierwszy zakład, a co za tym idzie, pierwszy depozyt musi wynieść 50 PLN.
  3. Kupon musi składać się z singla ze spotkania Polska – Węgry. Dotyczy tylko oferty przedmeczowej.
  4. Pod uwagę brany jest kupon z konta depozytowego za minimum 50 PLN i minimalnym kursem 1.60 na dowolny rynek z oferty na mecz Polska – Węgry.
  5. Niezależnie od wyniku spotkania, gracz otrzyma 80 PLN za każdą bramkę Roberta Lewandowskiego w meczu Polska – Węgry.
  6. Bonus Extra 80 PLN zostanie aktywowany do 72 godzin od rozliczenia kuponu.

Cały regulamin dotyczący promocji znajdziecie tutaj.

Jeśli nie masz konta w Superbet, zarejestruj się z tym linkiem oraz kodem GRAMGRUBO. Skorzystaj z powyższej promocji, a także oferty powitalnej.