Złota Piłka. Robert Lewandowski z dużą delegacją w Paryżu
29.11.2021

Złota Piłka już dziś trafi w ręce kolejnego laureata. Czy zdobędzie ją Robert Lewandowski? Kapitan reprezentacji Polski oraz gwiazda Bayernu Monachium przebywa w Paryżu od niedzieli wspólnie z żoną, Anną Lewandowską. Razem z nimi na galę udała się też duża delegacja, którą tworzą bliscy oraz współpracownicy polskiego piłkarza.

„Lewy” z dużymi szansami i wsparciem

Już dziś wszystko stanie się jasne i dowiemy się, do kogo trafi Złota Piłka w 65. plebiscycie tygodnika „France Football”. Jednym z faworytów do jej zdobycia jest Robert Lewandowski.

Kapitan biało-czerwonych i snajper Bayernu jest w Paryżu od niedzieli, o czym mogliśmy się przekonać za sprawą jego żony, która udostępniła na Instagramie zdjęcia ze stolicy Francji. Z doniesień Interii wynika, że oprócz Anny Lewandowskiej w Paryżu z Robertem Lewandowskim jest jeszcze duża grupa jego bliskich.

Delegację mają tworzyć siostra naszego piłkarza, Milena, która udała się do Francji wraz z mężem, przyjaciele Roberta Lewandowskiego, Tomasz Zawiślak i Marek Kalitowicz, jego prawnik, Kamil Gorzelnik, ochroniarz Marcin Kulczyk, a także agent „Lewego” – Pini Zahavi.

Złota piłka 2021 – o której zaczyna się gala?

Ceremonia wręczenia Złotej Piłki odbędzie się w poniedziałek 29 listopada 2021 roku w paryskim Theatre du Chatelet. Gala rozpocznie się o godzinie 20:30. Największym faworytem do sięgnięcia po tę prestiżową nagrodę obok Roberta Lewandowskiego jest Leo Messi.