Znamy termin ostatniego El Clasico w tym sezonie!
23.02.2022

Miesiąc dzieli nas od kolejnego El Clasico. Już teraz wiadomo, że to będzie ostatnie starcie pomiędzy tymi ekipami w tym sezonie. Po meczach w Barcelonie i Rijadzie, czas na Madryt. Start najbliższego klasyku zaplanowano na 20 marca o godzinie 21:00!

Dzisiaj LaLiga oficjalnie potwierdziła termin meczu, który odbędzie się tuż przed marcową przerwą reprezentacyjną. Co ciekawe już wczoraj taką datę i godzinę podawał na swoim koncie twitterowym Patryk Mirosławski. Szef Eleven Sports wrzucił takiego tweeta.

Tradycyjnie w Polsce mecz będzie można obejrzeć za pośrednictwem dwóch telewizji, które dzielą się prawami do LaLiga. Canal+Sport oraz Eleven Sports transmitują te mecze zawsze z ogromną pompą. Kilkugodzinnym studiem przed meczem oraz mnóstwem wywiadów i materiałów nagrywanych w Barcelonie i Madrycie. Nie inaczej będzie zapewne i tym razem.

Przypomnijmy, że to Real Madryt wygrywał dwukrotnie El Clasico w tym sezonie. Na Camp Nou wygrał 2:1, a w niedawnym półfinale Superpucharu Hiszpanii w Rijadzie 3:2 po dogrywce.

200PLN
GRAMGRUBO
GRAMGRUBO