Rangnick po odpadnięciu z LM. „Kilka decyzji sędziego było zastanawiających”

16.03.2022

Manchester United przegrał 0:1 z Atletico Madryt i zakończył swój udział w Lidze Mistrzów już na fazie 1/8 finału. Głos po spotkaniu zabrał Ralf Rangnick, szkoleniowiec Manchesteru United.

Zdaniem niemieckiego trenera gra Manchesteru podczas pierwszych 45 minut była całkiem niezła. – Moim zdaniem zagraliśmy dobrą pierwszą część meczu. Mieliśmy swoje momenty i powinniśmy strzelić gola, ale tego nie zrobiliśmy. Potem straciliśmy bramkę – stwierdził opiekun Czerwonych Diabłów.

Rangnick uważa również, że nieco lepsze w tym spotkaniu mogło być sędziowanie. – Podczas drugiej połowy spotkania cały czas mieliśmy przerwy, bo ktoś leżał na murawie. Tylko cztery doliczone minuty to dla mnie żart. Kilka decyzji sędziego było dla mnie bardzo zastanawiające – przyznał. Przypomnijmy, że arbitrem starcia na Old Trafford był Slavo Vinicić ze Słowenii.

Po przegranej z Atletico, Manchester United będzie musiał się skupić na walce w Premier League. – Wiem, że przed moją drużyną pozostało dziewięć kolejek w lidze. Postaramy się, aby wygrywać i zakończyć sezon najwyżej jak się da. Naszym celem jest ponownie zakwalifikować się do Champions League – zapewnił na koniec.