Oficjalnie: Kazimierz Moskal trenerem ŁKS-u

13.06.2022

Kazimierz Moskal powraca na ławkę trenerską ŁKS-u. W niedzielny wieczór klub z Łodzi oficjalnie ogłosił podpisanie dwuletniego kontraktu z trenerem. 

O powrocie Kazimierza Moskala do Łodzi mówiło się już od jakiegoś czasu, jednak teraz informacja ta została oficjalnie potwierdzona przez klub. W niedzielny wieczór ŁKS poinformował, że trener, który pracował już w Łodzi od lipca 2018 do maja 2020 ponownie zasiądzie na ławce trenerskiej.

Nadzieja na awans

Podczas swojej pierwszej przygody w ŁKS-ie Kazimierzowi Moskalowi udało się uzyskać awans do Ekstraklasy, ale już na najwyższym poziomie rozgrywkowym jego drużyna nie radziła sobie tak dobrze. Moskal pożegnał się z posadą tuż przed wznowieniem rozgrywek po przerwie spowodowanej pandemią.

Kazimierz Moskal trafił później do Zagłębia Sosnowiec, ale wyniki sosnowiczan na kolana nie powalały i 55-letni szkoleniowiec odszedł z klubu we wrześniu ubiegłego roku. Teraz ponownie postara się powalczyć o awans z drużyną ŁKS-u.

W sztabie Moskala znajdą się Marcin Pogorzała (trener asystent), Paweł Drechsler (trener przygotowania motorycznego) oraz Michał Zapart (trener bramkarzy).

typy dnia
kurs 1.85
Girona - Granada
Każda drużyna powyżej 2.5 rzutów rożnych w meczu
TAK
kurs 1.77
Legia Warszawa - Zagłębie Lubin
Obie strzelą gola
TAK
kurs 2.91
Real Madryt - Betis Sewilla
Podwójna szansa Betis
X2