Lech Poznań zgłosił kadrę na mecze z Karabachem

02.07.2022

Do pierwszego w tym sezonie spotkania Lecha Poznań w eliminacjach do europejskich pucharów pozostało zaledwie kilka dni. „Kolejorz” zgłosił już kadrę, którą w meczach w Poznaniu i Azerbejdżanie dysponował będzie trener John van den Brom.

Znalazło się w niej już miejsce dla nowo pozyskanego nabytku – Afonso Sousy. Wciąż nie widnieje w niej jednak nazwisko Heorhija Citaiszwilego, którego wypożyczenie Poznaniacy ogłosili w piątek. Nie oznacza to jednak, że w pierwszej rundzie eliminacji Gruzina zabraknie. Do 4 lipca Lech może jeszcze zgłosić dwóch zawodników, którzy do tej pory nie znajdowali się w kadrze.

Jak Lech zagra z Karabachem?

Póki co „Kolejorz” zdecydował się zgłosić dwudziestu piłkarzy.

Bramkarze: 1. Artur Rudko, 35. Filip Bednarek

Obrońcy: 2. Joel Pereira, 3. Barry Douglas, 5. Pedro Rebocho, 16. Antonio Milić, 18. Bartosz Salamon, 37. Lubomir Satka, 44. Alan Czerwiński

Pomocnicy: 6. Jesper Karlstrom, 7. Afonso Sousa, 10. Dani Ramirez, 21. Michał Skóraś, 22. Radosław Murawski, 23. Kristoffer Velde, 24. Joao Amaral, 30. Nika Kvekveskiri, 50. Adriel Ba Loua

Napastnicy: 9. Mikael Ishak, 90. Artur Sobiech

Pierwsze eliminacyjne spotkanie z Karabachem rozegrane zostanie już 5 lipca w Poznaniu o godzinie 20:00. Rewanż w Baku zaplanowano na 12 lipca o 18:00.