Najlepsi zawodnicy U-21 w obecnym sezonie? Mbappe poza konkurencją

12.11.2018

Dla każdego kibica piłki nożnej młody zawodnik, który bryluje, jest obiektem godnym zainteresowania. Niemal z automatu porównuje się jego dokonania do innych wielkich zawodników, kiedy byli w jego wieku i snuje się wizje wchodzenia wspomnianego gracza na szczyt. Czasem tak się dzieje, czasem kariera niestety zwalnia, niemniej jednak warto śledzić poczynania „młodzików”.

Talentów do porównywania na każdej pozycji jest mnóstwo, ale dziś mamy zestawienie głównie tych ofensywnych. „Głównie” dlatego, że pod uwagę wzięto liczbę bramek i asyst w obecnym sezonie zawodników z lig „top5”. Pojawiło się wiele nazwisk, które znamy, jednak jedno, przodujące w klasyfikacji, odstawia resztę na kilometry.

Kliknij i odbierz zakład bez ryzyka 110 zł + 10 zł na START + 400 zł od depozytu!

Biorąc pod uwagę fakt, że wszyscy wymienieni zawodnicy dopiero dobijają do 20. roku życia lub dopiero go przekroczyli, należy im się ogromne uznanie. W promowaniu młodych talentów prym wiedzie głównie Bundesliga, jednak wyjątkiem jest oczywiście niesamowity Kylian Mbappe.

12 występów w sezonie 2018/2019, 13 bramek i 6 asyst. O takich liczbach może marzyć większość dojrzałych, dużo bardziej doświadczonych zawodników, ale Francuz to ewenement. Jego kariera wciąż może ułożyć się różnie, jednak w jego wieku dla Messiego i Ronaldo takie dokonania były nieosiągalne. Jak myślicie, którzy zawodnicy z listy zrobią największe kariery? Czy ktoś ma szansę na większy rozwój, niż Mbappe?

Kliknij i odbierz zakład bez ryzyka 110 zł + 10 zł na START + 400 zł od depozytu!