Manchester United bliski podpisania kontraktu z trzema graczami

13.11.2018

Po podpisaniu nowej umowy z Lukiem Shawem, Manchester United kontynuuję ofensywę „kontraktową”. Tym razem bliscy podpisania nowej umowy z klubem z Old Trafford są aż trzej piłkarze.

Pomimo porażki z City, Jose Mourinho może dzisiejszy dzień rozpocząć w optymistycznych nastrojach. Jego pracodawca bowiem rozpoczął rozmowy nad przedłużeniem kontraktów z Ashleyem Youngiem, Anderem Herrerą oraz Juanem Matą. Ten pierwszy ma otrzymać propozycję rocznej umowy. Odnośnie duetu hiszpańskiego – jeszcze nic nie jest ustalone.

„Czerwone Diabły” muszą jak najszybciej dojść do porozumienia ze wspomnianymi zawodnikami, ponieważ już w styczniu cała trójka może negocjować swój letni transfer na zasadzie prawa Bosmana. Zainteresowanie bocznym obrońcą United wykazuje Watford, Swansea, West Ham i Everton, natomiast Mate i Herrere łączy się z powrotem do Hiszpanii.

Dla zarządu to bez wątpienia najważniejsze transakcje do załatwienia przed początkiem kolejnego roku. W czerwcu 2019 roku kontrakty wygasają także takim zawodnikom jak Phil Jones, Chris Smalling, Antonio Valencia, Andreas Pereira, Matteo Darmian oraz James Wilson, ale w tym przypadku klub zastrzegł sobie zapis o automatycznym rocznym przedłużeniu.

W podobnej sytuacji jest David de Gea oraz Anthony Martial, lecz ich przedstawiciele od jakiegoś czasu prowadzą negocjacje z Manchesterem United.

Kliknij i odbierz zakład bez ryzyka 110 zł + 10 zł na START + 400 zł od depozytu!