Wenger odrzucił propozycję klubu z Premier League
14.11.2018

Pomimo zapowiedzi Arsene’a Wengera, że rozpocznie nową pracę dopiero po nowym roku, jego ponowna przygoda z Premier League mogła rozpocząć się dosłownie wczoraj. Francuz otrzymał bowiem propozycję objęcia posady menedżera Fulham, które zwolniło dość niespodziewanie Slavise Jokanovicia.

„The Cottagers” skontaktowali się z byłym szkoleniowcem „Kanonierów” przed podjęciem rozmów z Claudio Ranierim. Według informacji Matta Lawa z „Telegraph”, 69-latek jednak grzecznie odmówił, sprawiając wrażenie, że marzy mu się praca poza Anglią.

Wenger niejednokrotnie w swojej karierze wspominał, że po odejściu z Arsenalu trudno będzie mu podjąć ponownie pracę w Premier League. Powodem jest oczywiście ogromny szacunek do swojego byłego pracodawcy. W ostatnim czasie doświadczonego szkoleniowca głównie łączono z przenosinami do Milanu, co zostało dość szybko zdementowane przez samego zainteresowanego.

Z kolei niemiecki „Bild” wymienił Wengera w gronie kandydatów do przejęcia posady w przypadku zwolnienia Niko Kovaca z Bayernu Monachium. Póki co to jednak zwyczajne „strzały” i na konkrety będziemy musieli jeszcze poczekać przynajmniej do stycznia.

Kliknij i odbierz zakład bez ryzyka 110 zł + 10 zł na START + 400 zł od depozytu!

200PLN
GRAMGRUBO
GRAMGRUBO