Poważny problem Bednarka. Southampton zamierza sprowadzić klasowego obrońcę
21.11.2018

Jan Bednarek w tym sezonie Premier League rozegrał zaledwie 80 minut dla Southampton. Sytuacja polskiego defensora mimo to jeszcze bardziej może ulec zmianie podczas zimowego okna transferowego. Niestety – wyłącznie na gorsze.  

„Święci” rozważają bowiem kupno Pepe, obecnie występującego w Besiktasie. Portugalczyk po spędzeniu 10 lat w Realu Madryt dołączył do tureckiego zespołu na zasadzie wolnego transferu  w 2017 roku. Kontrakt 35-latka dobiegnie końca pod koniec obecnego sezonu. Taki splot wydarzeń otworzy drzwi do potencjalnych przenosin w promocyjnej cenie.

Southampton postara się zakontraktować defensora już w styczniu, aby wypełnić lukę, którą starali się wypełnić odkąd Virgil Van Dijk dołączył do Liverpoolu na początku 2018 roku. Ekipa Marka Hughesa próbowała ściągnąć Pepe już latem tego roku, ale Besiktas zablokował ten ruch. Teraz sytuacja jest nieco inna. Chęć zarobienia jakichkolwiek pieniędzy na doświadczonym obrońcy może przeważyć w podjęciu tej fatalnej decyzji dla Polaka.

Tym bardziej, że Besiktas zmaga się z poważnymi problemami finansowymi po tym, jak nie udało im się zakwalifikować do Ligi Mistrzów. Tureckiej drużyny obecnie nie stać na wypłacanie blisko 5 milionów euro pensji dla Pepe, a jego sprzedaż automatycznie rozwiąże ten problem.

Klub z Premier League nie jest jedynym klubem, który walczy o zakontraktowanie Portugalczyka. „Święci” mogą mieć rywala w kilku klubach z Arabii Saudyjskiej, które są w stanie zagwarantować piłkarzowi gigantyczną pensję.

Kliknij i odbierz zakład bez ryzyka 110 zł + 10 zł na START + 400 zł od depozytu!

200PLN
GRAMGRUBO
GRAMGRUBO