Transfer czy dalsza gra w Bayernie? Thiago Alcantara zdradził swoje plany
24.11.2018

 W trakcie ostatnich kilku miesięcy mogliśmy przeczytać sporo informacji na temat Thiago Alcantary. Według doniesień mediów, Hiszpan nie był do końca zadowolony z pobytu w Bayernie. Ostatni wywiad zawodnika całkowicie wyjaśnia całą sprawę.

Thiago Alcantara był łączony latem z powrotem do LaLiga. Media donosiły o sporym zainteresowaniu piłkarzem ze strony Realu i Barcelony. Ostatecznie żadna transakcja nie doszła do skutku, a Hiszpan rozpoczął kolejny sezon w barwach monachijskiego zespołu.

Z powodu kontuzji kostki, Thiago aktualnie nie występuje w Bayernie. Czas rozłąki od piłki Hiszpan wykorzystał na wywiady z mediami. Podczas jednej z rozmów, Alcantara wypowiedział się na temat swojej przyszłości – W sporcie, podobnie jak w życiu nie chodzi tylko o tytuły. Kiedy podpisałem kontrakt, myślałem o wszystkich warunkach umowy. W piłce wszystko dzieje się bardzo szybko. W Monachium wszystko mi pasuje, moja rodzina lubi to miejsce. Obecnie mam kontrakt ważny do 2021 roku. Nigdy nie myślałem, że zostanę w Bayernie tak długo. Dla mnie bardzo ważne jest, by wypełnić tę umowę. 

Tym samym najprawdopodobniej możemy wykluczyć jakikolwiek transfer Hiszpana w najbliższym zimowym lub letnim oknie transferowym. Sytuacja może się zmienić w momencie, kiedy Alcantarze zostanie półtorej lub rok kontraktu. Zawodnik stanie przed ważną decyzją – czy kontynuować swoją przygodę z niemiecką piłką, czy jednak wrócić do Hiszpanii lub poszukać nowych wyzwań.

Kliknij i odbierz zakład bez ryzyka 110 zł + 10 zł na START + 400 zł od depozytu!

200PLN
GRAMGRUBO
GRAMGRUBO