David de Gea najlepiej zarabiającym bramkarzem na świecie? Hiszpan może otrzymać atrakcyjną ofertę!
25.11.2018

Nadal nie jest znana przyszłość bramkarza Manchesteru United. David de Gea ma ważny kontrakt z “Czerwonymi Diabłami” tylko do końca obecnego sezonu, dlatego klub stara się przekonać piłkarza do nowej umowy. Sam Hiszpan najprawdopodobniej będzie mógł liczyć na bajeczną ofertę z Paryża. 

Rozmowy w kontekście przedłużenia kontraktu są prowadzone od kilku miesięcy. Obie strony jak na razie nie znalazły porozumienia, choć angielskie media informowały o wstępnych warunkach nowej umowy De Gei. Przeciągające się negocjacje powodują, że Davidem poważnie zaczął się interesować pewien paryski klub.

Jak możemy przeczytać w niedzielnych doniesieniach prasy, Paris Saint-Germain jest w stanie zaoferować bajeczną umowę dla Hiszpana. David de Gea mógłby liczyć w Paryżu na zarobki rzędu 300 tysięcy funtów tygodniowo. Tym samym goalkeeper zarabiały 15,5 mln funtów rocznie, co przełożyłoby się na 60 milionów funtów zarobionych przez zawodnika w trakcie czteroletniego kontraktu.

Co na to zarząd Manchesteru? Klub z Old Trafford powoli zdaje sobie sprawę z całej sytuacji. Niewykluczone, że Manchester skorzysta z pewnego punktu, zapisanego w kontrakcie Davida. “Czerwone Diabły” mogą przedłużyć umowę z Hiszpanem o rok. W związku z tym, de Gea będzie miał ważny kontrakt do końca czerwca 2020 roku. Jaki jest powód takiego ruchu? Manchester United będzie mógł oczekiwać znacznie większej kwoty za swojego bramkarza, aniżeli w trakcie zimowego okna transferowego.

Kliknij i odbierz zakład bez ryzyka 110 zł + 10 zł na START + 400 zł od depozytu!