Manchester United opublikował komunikat ws. Cristiano Ronaldo

14.11.2022

Nie milknął echa wywiadu, którego w niedzielny wieczór udzielił Cristiano Ronaldo. Portugalczyk oświadczył między innymi, że czuje się zdradzony przez Manchester United oraz nie darzy szacunkiem osób związanych z klubem. 

Prawdziwą bombę zrzucił w niedzielny wieczór Cristiano Ronaldo. Wywiad, którego piłkarz udzielił Piersowi Morganowi jest dziś cytowany przez prasę na całym świecie. Portugalczyk zdradził, że Manchester United starał się zmusić go do odejścia z klubu, że nie czuje szacunku do obecnego szkoleniowca „Czerwonych Diabłów”, Erika Ten Haga i nie czuł go do poprzedniego – Ralfa Rangnicka.

Klub reaguje

Na kontrowersyjny wywiad udzielony przez Cristiano Ronaldo błyskawicznie zareagował klub, jednak, jak można się było spodziewać, „Czerwone Diabły” udzieliły dość stonowanej odpowiedzi.

Manchester United ma świadomość wywiadu, jaki udzielił Cristiano Ronaldo. Klub rozważy swoją odpowiedź po ustaleniu wszystkich faktów. Aktualnie Manchester United skupia się na przygotowaniach do drugiej części sezonu – czytamy w oświadczeniu.