Crystal Palace – Tottenham. Typy, kursy (04.01.2023)

03.01.2023

Oba zespoły jeszcze nie wygrały, odkąd wróciły z mundialowej przerwy. Teraz kolejna okazja dla obu ekip. Derby Londynu na Selhurst Park w teorii mają faworyta w drużynie gości. Jednak to nie będzie łatwe spotkanie dla Tottenhamu.

Crystal Palace – Tottenham zapowiedź (środa, 21:00)

Gospodarze zaczęli od wysokiej porażki z Fulham. 0:3 w domu to na pewno ogromny cios. Nie mogło być inaczej, skoro już w 34. minucie dostali pierwszą czerwoną kartkę, a przed upływem godziny gry kolejną. Stąd Mitrović i spółka ich po prostu rozbili. Jednak w Sylwestra nie mieli kłopotów i pokonali 2:0 Bournemouth na wyjeździe. Teraz celem jest dobre wejście w kolejny rok. Lekko nie będzie, bowiem po Tottenhamie, czekają ich inne mecze z czołówką: Chelsea, Newcastle i Manchester United oraz Brighton. Potem też nie łatwiej – Brentford i Liverpool!

Spurs zaczęli od szczęśliwego remisu z Brentford na wyjeździe. Odrobili dwie bramki straty, więc mogli z optymizmem patrzeć na spotkanie z Aston Villą. Nic bardziej mylnego! 0:2 u siebie musiało zaboleć. Teraz jednak kolejne spotkanie w Londynie i kolejna okazja na punkty. Muszą je zdobyć, bowiem lada moment będzie znacznie trudniej. W kolejnych grach czekają na nich Arsenal oraz Manchester City!

Crystal Palace – Tottenham kursy bukmacherów

Bukmacher ETOTO przygotował następujące kursy na ten mecz:

  • Crystal Palace wygra, kurs: 3.30
  • Remis, kurs: 3.40
  • Tottenham wygra, kurs: 2.25

Crystal Palace – Tottenham nasze typy

Trudno wskazać tutaj faworyta. Ostatecznie wybieramy zatem zakłady na gole, a liczymy, że tych trochę wpadnie w Londynie.

Nasze typy

Crystal Palace – Tottenham fakty meczowe

  • Spotkanie 11. z 5. drużyną Premier League. Oba zespoły dzieli 8pkt: 22 do 30 na korzyść gości
  • Tottenham jeszcze nie wygrał po powrocie z mundialu – remis z Brentford i porażka z Aston Villą
  • Crystal Palace przegrało 0:3  Fulham i pokonało 2:0 Bournemouth
  • W ubiegłym sezonie gospodarze obu spotkań pomiędzy tymi ekipami wygrali 3:0

Inne mecze

Cremonese – Juventus (środa)