Chelsea i Manchester United muszą obejść się smakiem
07.12.2018

Na rynku piłkarskim diabelnie trudno znaleźć klasowego lewego obrońcę. Wiele czołowych klubów dlatego usilnie trzyma swoje perełki na tej pozycji i może się wydawać, że podobnie postąpi Juventus w kontekście Alexa Sandro. Brazylijczyk uzgodnił właśnie warunki nowej umowy, która całkowicie zdementuje plotki na temat przenosin do Chelsea i Manchesteru United. Przynajmniej do pewnego czasu.

Nowy kontrakt ma obowiązywać przez 5 lat. Informację przekazały niemalże wszystkie włoskie media, na czele ze Sky Italia. Pogłoski na temat odejścia 27-latka pojawiały się już od kilku lat. Doskonale pamiętamy sagę związaną z Chelsea, kiedy to trenerem był tam jeszcze Antonio Conte. Włoski szkoleniowiec szukał wówczas alternatywy dla Marcosa Alonso.

Podobnie tyczy się to Manchesteru United, który jednak w ostatnim czasie podpisał nową umowę z Lukiem Shawem i przygotował się na taki scenariusz. Bardzo możliwe, że wszystkie spekulacje to tylko gra ze strony agenta zawodnika, który w ten sposób chciał podbić wartość nowego kontraktu swojego klienta. To głównie względy finansowe przeciągały te negocjacje w nieskończoność.

Sandro, odkąd dołączył do Juventusu w 2015 roku, jest kluczowym graczem „Starej Damy”. W swojej karierze trzykrotnie zdobywał tytuł Serie A oraz krajowy puchar. Podczas pobytu w Turynie miał trochę wzlotów i upadków, ale kiedy jest w najwyższej formie, to jeden z najlepszych lewych obrońców na świecie.

Kliknij i odbierz zakład bez ryzyka 110 zł + 10 zł na START + 400 zł od depozytu!