Puel ostrzega Manchester United. „Zimą nic się nie wydarzy”
09.12.2018

W zimowym okienku transferowym Jose Mourinho będzie bacznie rozglądał się za nowym środkowym obrońcą. Przy obecnych problemach United, wzmocnienie tej formacji jest niezbędne. Póki co Portugalczyk może jednak zapomnieć o jednym z potencjalnych nabytków, którym jest Harry Maguire.

Claude Puel, menedżer „Lisów”, ostrzegł Jose Mourinho, że próba zakontraktowania w przyszłym miesiącu jego obrońcy będzie stratą czasu. Po odrzuceniu oferty z Manchesteru United zeszłego lata, Leicester udało się namówić reprezentanta Anglii do podpisania nowej pięcioletniej umowy.

– Nie możemy dać takiej gwarancji, ale myślę, że Harry już tego lata postanowił związać przyszłość z naszym klubem. On wydaje się być zadowolony oraz dostrzega jakość tego zespołu. Harry jest wartościowym zawodnikiem klubu i ważne jest to dla nas, aby utrzymać najlepszych graczy. Myślę, że tej zimy nic się nie wydarzy.

Maguire zyskał powszechne uznanie podczas tegorocznych mistrzostw świata. To wówczas szkoleniowiec „Czerwonych Diabłów” był gotów wyłożyć na 25-latka ponad 50 milionów funtów.

Kliknij i odbierz zakład bez ryzyka 110 zł + 10 zł na START + 400 zł od depozytu!