Bukmacherzy już wiedzą kto spadnie z Ekstraklasy 2023/24

21.07.2023
Ostatnia aktualizacja 11 września, 2023 o 13:05

Przedsezonowe zakłady na końcowe pozycje w lidze są bardzo popularne. Bukmacherzy oszacowali, kto ma najwyższe szanse na spadek. Według nich z ligą pożegnają się ŁKS Łódź, Ruch Chorzów i Puszcza Niepołomice.

Dołącz do naszej grupy dyskusyjnej na Facebooku o piłce nożnej

Beniaminki z największymi szansami na spadek

Rzadko kiedy zdarza się, aby beniaminek bił się o wyższe pozycje, choć oczywiście dochodzi do odstępstw od tej zasady. Bukmacherzy nie przewidują jednak wyjątków w tym sezonie w Ekstraklasie. Najwyższe szanse na spadek mają ŁKS Łódź, Ruch Chorzów i Puszcza Niepołomice. Szczególnie dla tego ostatniego zespołu prognozy są złe. Szansa na spadek Puszczy Niepołomice to aż 69 %. Wszystko jednak w nogach piłkarzy. BETFAN uważa, że spora szanse na pojawienie się w 1. lidze w przyszłym sezonie mają Stal Mielec i Korona Kielce. Obstaw zakłady przedsezonowe w BETFAN.

Co w praktyce oznaczają kursy bukmacherskie wystawione przez legalnego, polskiego bukmachera Betfan? Typując spadek Puszczy Niepołomice za 100 złotych można wygrać 132 złote. Stawiając na degradację Ruchu Chorzów za 100 złotych dostaniesz 264 złotych. Natomiast w przypadku ŁKS Łódź sytuacja ma się identycznie jak z klubem z Chorzowa.

Jeżeli chcesz obstawiać te zdarzenia, a nie masz jeszcze konta w Betfan, którego ambasadorem jest Mariusz Pudzianowski, to rejestrując się z kodem promocyjnym GRAMGRUBO czeka na Ciebie bonus dwukrotności wpłaty! Kliknij tutaj, aby przejść do rejestracji.

Typy bukmacherskie w Betfan pod bonus bukmacherski

Kto z najmniejszymi szansami na spadek?

Praktycznie bez szans na spadek są Legia Warszawa i Lech Poznań. Wojskowi mieli sezon, kiedy byli przez chwilę na ostatniej pozycji, ale odbili się od dna i o powtórzenie takie scenariusza będzie niezwykle trudno. Legia ma według notowań najwyższe szanse na mistrzostwo. 1% otrzymali za to Raków Częstochowa i Pogoń Szczecin.