Gdzie obejrzeć i o której zagra Iga Świątek na Wimbledonie?

10.07.2023

Wimbledon trwa w najlepsze, a turniej wchodzi w decydującą fazę. Iga Świątek awansowała już do ćwierćfinału turnieju w Londynie. Kiedy i o której godzinie zagra najlepsza tenisistka na świecie? Sprawdź gdzie obejrzeć Wimbledon i mecz Iga Świątek vs Elina Svitolina.

Dołącz do naszej grupy dyskusyjnej na Facebooku o piłce nożnej

Gdzie obejrzeć Wimbledon 2023

Zastanawiasz się gdzie obejrzeć Wimbledon 2023 i mecz Igi Świątek? Każde starcie Polki jest pokazywane na antenach Polsatu Sport. Jeżeli nie masz tego kanału w swojej telewizji, to możesz wykupić PolsatBoxGo w cenie 40 złotych za miesiąc, aby śledzić tenisowe zmagania w Londynie.

Istnieje również opcja darmowych transmisji Wimbledonu i śledzenia meczów Igi Świątek. Bukmacher Fortuna w swojej ofercie ma pakiet transmisji dla zarejestrowanych graczy – po założeniu konta można śledzić wybrany mecz Wimbledonu. Z pewnością jest to jedna z legalnych i z punktu finansowego przyjemnych alternatyw odpowiadających na pytanie gdzie oglądać Wimbledon i Igę Świątek. Kliknij tutaj, aby przejść do rejestracji w Fortunie.

Gdzie obejrzeć w TV

Gdzie obejrzeć i o której mecz Iga Świątek vs Elina Svitolina?

Mecz Polki z pewnością będzie można obejrzeć na kanale Polsatu Sport lub wspomnianej wyżej aplikacji mobilnej Fortuny.

Natomiast kiedy i o której zagra Iga Świątek? Liderka światowego rankingu zmierzy się teraz w ćwierćfinale turnieju z Eliną Svitoliną. Wiadomo, że Polka rozegra swój mecz we wtorek, 11 lipca. Iga Świątek wyjdzie na kort z Eliną Svitoliną o godzinie 14:30.