Tottenham wciąż uparcie trzyma się Kane’a

10.07.2023

Harry Kane od kilku lat jest w kręgu zainteresowań innych klubów, ale włodarze Tottenhamu ani myślą o jego sprzedaży. Sam zawodnik według doniesień ma być chętny do przenosin, a Koguty odrzuciły ostatnio ofertę Bayernu Monachium opiewającą na 70 milionów funtów plus bonusy.

Dołącz do naszej grupy dyskusyjnej na Facebooku o piłce nożnej

Harry Kane trudny do wyciągnięcia

W poprzednich latach wiele klubów próbowało ściągnąć do siebie Harry’ego Kane. Włodarze Tottenhamu byli jednak uparci i albo wymagali oporowej ceny albo o odejściu nie było mowy. Jak donoszą angielskie media i między innymi Fabrizio Romano, Bayern Monachium złożył drugą ofertę opiewającą na 70 milionów funtów + bonusy. Jak na zawodnika, któremu za rok kończy się kontrakt, jest to kusząca propozycja, ale została odrzucona.

Anglik ma sam chcieć transferu do klubu mistrza Niemiec, ale Daniel Levy jest uparty i nie chce pozbyć się swojego najlepszego zawodnika, który jest gwarantem wielu bramek.

Niesamowite liczby Kane’a

Harry Kane od wielu sezonów jest topowym napastnikiem na świecie. Strzela bardzo wiele bramek i umieści piłkę w siatce nawet z bardzo niewygodnej pozycji. Szczególnie ostatni sezon był dla Kane’a udany. 29-letni napastnik wyrównał swój najlepszy ligowy wynik i strzelił 30 bramek w Premier League. Harry Kane w klubowej karierze rozegrał 500 spotkań, w których zdobył aż 296 goli.

Fot. Pressfocus