Gdzie obejrzeć i o której mecz Raków Częstochowa – Flora Tallinn?

10.07.2023

We wtorek Raków Częstochowa zagra z Florą Tallinn w meczu pierwszej rundy eliminacji Ligi Mistrzów. Mistrz Polski miał sporo szczęścia podczas losowania i jest faworytem dwumeczu. Gdzie obejrzeć spotkanie Raków Częstochowa – Flora Tallinn i o której zabrzmi pierwszy gwizdek?

Dołącz do naszej grupy dyskusyjnej na Facebooku o piłce nożnej

Gdzie obejrzeć mecz Raków Częstochowa – Flora Tallinn. Transmisja w TV

Mecz Rakowa Częstochowa z Florą Tallinn będzie można obejrzeć na TVP Sport. Wspomniana stacja telewizyjna poprowadzi transmisje wszystkich domowych spotkań polskich klubów w europejskich pucharach.

Gdzie obejrzeć w TV

O której Raków Częstochowa zagra z Florą Tallinn?

Wtorkowy mecz eliminacji Ligi Mistrzów między Rakowem Częstochowa, a Florą Tallinn zaplanowano na 20:00. Spotkanie odbędzie się na Miejskim Stadionie Piłkarskim w Częstochowie, a kibice wykupili wszystkie bilety. Medaliki są zdecydowanym faworytem dwumeczu. Fani liczą na to, że Raków po meczu przed własną publicznością będzie miał sporą zaliczkę. Flora Tallinn jest mistrzem Estonii, a więc ligi notowanej niżej niż Ekstraklasa. Według portalu Transfermarkt, Raków Częstochowa warty jest niecałe 40 milionów euro, za to przeciwnik Medalików tylko 4,7 miliona. Kurs na zwycięstwo mistrza Polski w meczu z Florą Tallinn wynosi 1.20.