Sensacyjne doniesienia! Zieliński w kręgu zainteresowań Al Ahli

12.07.2023

Piotr Zieliński po wygraniu Scudetto może opuścić Napoli. Polak przykuł uwagę działaczy Al Ahli, którzy widzieliby go u siebie. Zieliński otrzymał ofertę trzykrotnej podwyżki.

Dołącz do naszej grupy dyskusyjnej na Facebooku o piłce nożnej

Al Ahli zarzuca sidła na Piotra Zielińskiego

Media donoszą, że Piotr Zieliński może wkrótce zasilić Al Ahli. Drużyna z Arabii Saudyjskiej przedstawiła bardzo kuszącą propozycję. Napoli za swojego lidera środka pola, któremu za rok wygasa kontrakt, miałoby otrzymać 25 milionów euro. Jest to zatem jedna z ostatnich chwil na spieniężenie Piotra Zielińskiego. Polak obecnie zarabia około 4 miliony euro rocznie. W Al Ahli mógłby liczyć na trzykrotną podwyżkę, a zaoferowano mu kontrakt na trzy sezony. Wszystko zostaje zatem w rękach Napoli i Zielińskiego. Al Ahli w letnim okienku transferowym ściągnęło już do siebie Edouarda Mendy’ego i Roberto Firmino.

Piotr Zieliński opuści Napoli?

Piotr Zieliński od kilku sezonów wzbudza zainteresowanie czołowych klubów. Polak porusza się po boisku z niesamowitym luzem i bardzo dobrze wychodzi mu gra obiema nogami. Wydaje się nawet, że pojęcie „słabszej nogi” nie występuje u naszego pomocnika. Zieliński w minionym sezonie wygrał mistrzostwo Włoch, co było jego największym sukcesem w Napoli. 29-latek w barwach Azzurrich gra siedem sezonów. Trafił do Napoli z Udinese za 16 milionów euro. Dla obecnego mistrza Włoch rozegrał 329 spotkań, w których strzelił 47 bramek.

Fot. Pressfocus