Gdzie obejrzeć finał Wimbledonu?

14.07.2023

Wimbledon trwa w najlepsze, a turniej wchodzi w decydującą fazę. Niestety w finałach nie będzie żadnego reprezentanta Polski. Niemniej walka o końcowy triumf będzie imponująca. Sprawdź gdzie obejrzeć finały Wimbledonu.

Dołącz do naszej grupy dyskusyjnej na Facebooku o piłce nożnej

Gdzie obejrzeć Wimbledon 2023

Zastanawiasz się gdzie obejrzeć Wimbledon 2023 i mecze finałowe? Spotkania można oglądać na kanale Polsat Sport. Jeżeli nie masz go w swojej telewizji, to możesz wykupić PolsatBoxGo w cenie 40 złotych za miesiąc, aby śledzić tenisowe zmagania w Londynie.

Istnieje również opcja darmowych transmisji Wimbledonu. Bukmacher Fortuna w swojej ofercie ma pakiet transmisji dla zarejestrowanych graczy – po założeniu konta można śledzić wybrany mecz Wimbledonu. Z pewnością jest to jedna z legalnych i z punktu finansowego przyjemnych alternatyw odpowiadających na pytanie gdzie oglądać finały Wimbledonu. Kliknij tutaj, aby przejść do rejestracji w Fortunie.

Gdzie obejrzeć w TV

Kiedy odbędzie się finał Wimbledonu?

Finał Wimbledonu kobiet odbędzie się 15 lipca o godzinie 15:00 i zagrają w nim Marekta Vondrousova oraz Ons Jabeur. Finał mężczyzn odbędzie się dzień później 16 lipca również o godzinie 15:00. W ostatecznym starciu zmierzą się ze sobą Novak Djoković i Carlos Alcaraz.

Oba finały zostaną rozegrane na korcie centralnym All England Lawn Tennis and Croquet Club.