Krychowiak nie dla Al-Shabab! Będzie pracował z Michniewiczem

14.07.2023

Grzegorz Krychowiak dobrze sprawował się w Al-Shabab i klub także był zadowolony jego postawą. Wydawało się, że wszystko zmierza ku porozumieniu, ale w klubie powstało olbrzymie zamieszanie organizacyjne.

Krychowiak znowu będzie pracował z Czesławem Michniewiczem

Po udanym w sezonie w Al-Shabab, Grzegorz Krychowiak rozwiązał umowę z Krasnodarem. Polak miał na stałe dołączyć do klubu, w którym grał na wypożyczeniu. W klubie powstało jednak olbrzymie zamieszanie organizacyjne, dlatego Krychowiak postanowił poszukać innego pracodawcy. Polak znalazł się na liście życzeń Abha Club, czyli drużyny prowadzonej przez Czesława Michniewicza. Według mediów ma podpisać roczną umowę z możliwością przedłużenia o kolejny rok.

Udany sezon Krychowiaka

Grzegorz Krychowiak miał dosyć udany sezon w barwach Al-Shabab. Zagrał w aż 30 ligowych spotkaniach i strzelił trzy bramki. Dorzucił do tego także dwie asysty, co jest całkiem dobrym wynikiem jak na defensywnego pomocnika. 33-latek jest wyceniany na 5 milionów euro i z pewnością będzie wartościowym wzmocnieniem drużyny Czesława Michniewicza.

Fot. Pressfocus